Коли слід звертатися до відділення неврології?

пт, 09/30/2022 - 15:25
Автор: Администратор
Коли слід звертатися до відділення неврології?

Неврологія займається діагностикою, профілактикою та комплексним лікування різних проблем нервової системи. До спеціалізації невролога також входить усунення деяких хвороб спини та хребта.

У клініці Мед-Атлант є неврологія в Івано-Франківську, де працюють кваліфіковані лікарі та професійний медперсонал із досвідом. Кожному пацієнту гарантується безпека, конфіденційність та індивідуальний підхід. Є сучасна апаратура для обстеження та комфортний стаціонар. 

Коли звертатись до неврології?

Від нормального функціонування ЦНС залежить робота всіх органів та здоров'я людини загалом. Тому з появою тривожної симптоматики слід звертатися до неврології.
Звертатися до відділення неврології слід у таких випадках:

  • часті головні болі та запаморочення;
  • порушення мови, зору, слуху;
  • параліч;
  • оніміння кінцівок та втрата чутливості;
  • втрата свідомості;
  • посмикування м'язів;
  • хронічна втома;
  • порушення сну та ін.

Досвідчений невролог проведе огляд, уважно вислухає скарги пацієнта та за показаннями призначить додаткове обстеження. За результатами поставить точний діагноз та розробить індивідуальний план лікування.

На сайті приватного медичного центру в Івано-Франківську є прайс клініки Мед-Атлант, контакти, адреса та режим роботи, інша корисна інформація для пацієнтів.

Особливості лікування та діагностики неврологічних захворювань

Невролог займається лікуванням судинних захворювань головного мозку, вертеброгенних болів, мігрені, нервово-м'язових розладів та інших проблем. До поширених хвороб головного мозку відносять інсульт, епілепсію, хворобу Паркінсона та Альцгеймера.

Безсоння, артеріальна гіпертензія може бути наслідком психоемоційної перенапруги. Для діагностики призначаються лабораторні аналізи, УЗД, електрокардіограма та інші сучасні обстеження (КТ, МРТ, ПЕТ, доплерографія тощо).

Комплексне обстеження дозволяє виявити приховані хвороби, які можуть протікати тривалий час без симптомів. Тому важливо не нехтувати профілактичними оглядами, особливо особам із групи ризику та спадковою схильністю.

УЗД є інформативним неінвазивним методом діагностики, що ґрунтується на застосуванні ультразвукових хвиль. Воно дозволяє досліджувати функції та структуру внутрішніх органів, що проводиться на новій апаратурі.

Залежно від встановленого діагнозу підбирається метод лікування. Це може бути прийом медикаментів, масаж, знеболювальні та фізіотерапевтичні процедури. Коли медикаментозна терапія не допомагає, то призначається хірургічне лікування.

Досвідчений невролог дасть рекомендації, щоб не допустити рецидивів. Слід дотримуватися правильного збалансованого харчування, відмовитися від шкідливих звичок, займатися спортом та уникати стресів, а також дотримуватись режиму дня та повноцінно відпочивати. 

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров