Що таке добровільне медичне страхування і навіщо воно потрібне

ср, 11/02/2022 - 12:35
Автор: Администратор
Що таке добровільне медичне страхування і навіщо воно потрібне

Кожен роботодавець хоче, щоб його працівники були максимально ефективними на робочому місці. Саме тому багато сучасних підприємств особливу увагу приділяють охороні здоров’я персоналу.

Добровільна страховка співробітників підприємства ‒ це один із елементів соціального пакету, який роботодавець може запропонувати своїм робітникам. Оформити угоду можна зі страховою компанією «ПЗУ Україна» на сайті: https://www.pzu.com.ua/corporate/insurancestaff/dms.html.

Для чого потрібне добровільне медичне страхування

Добровільне медичне страхування (ДМС) вигідне не тільки співробітнику, а й роботодавцю.

Працівник компанії може повністю зосередитися на виконанні своїх зобов’язань. Якщо він починає хворіти, йому не потрібно шукати лікаря, а потім надавати довідки про те, що він дійсно не міг приходити на роботу. Завдяки ДМС компанія в максимально короткий термін знаходить працівнику лікаря в зручній клініці. До того ж додаткові умови страхового полісу можуть передбачати можливість невідкладної госпіталізації. Це дозволяє персоналу бути впевненим у належному медичному обслуговуванні.

Роботодавець і керівники компанії отримують вмотивованого та лояльного співробітника. До того ж широкий соціальний пакет дозволяє приваблювати найкращі кадри на ринку праці. А надання якісного медичного обслуговування дозволяє зменшити термін відсутності працівника, що позитивно впливає на ефективність підприємства.

Переваги ДМС від страхової компанії «ПЗУ Україна»

Компанія «ПЗУ Україна» пропонує корпоративне медичне страхування не тільки для безпосереднього лікування під час хвороби. Страховий поліс може включати також низку додаткових послуг, які дозволяють покращити фізичний стан співробітників, а саме:

  • регулярні профілактичні огляди;
  • патронаж вагітності та пологи;
  • можливість стаціонарного лікування в поліклініці;
  • послуги офтальмолога;
  • розширена офісна аптечка;
  • послуги стоматолога;
  • виклик швидкої допомоги при загрозі життю співробітника (незалежно від діагнозу та інших обставин вартість послуг лікарів відшкодовується).

Добровільне медичне страхування працівників від страхової компанії «ПЗУ Україна» дозволяє в максимально короткий термін подбати про здоров’я персоналу завдяки простому процесу роботи.

Співробітник телефонує в контакт-центр і повідомляє про хворобу. Лікар-координатор займається організацією медичної допомоги. У залежності від складності проблеми це може бути консультація у лікаря в клініці або виклик швидкої допомоги. Такий простий принцип дозволяє пацієнту зосередитись на відпочинку, а не на пошуку медичної допомоги.

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров