Каменской театр приглашает на премьеру. Сходите, обещают, что будет интересно

чт, 06/02/2022 - 19:05
Автор: Администратор
Театр премьера

Показ назначен на воскресенье, 5 июня, начало в 11:00. Спектакль покажут на Новой сцене театра (бывший ДК Горького, ул. Н. Лысенко, 24). Кстати, вместе с опытными актерами в нем будут заняты и юные таланты Творческой мастерской «Гармония».

Редакция располагает коротким пресс-релизом о том, что же ожидает зрителей во время просмотра. Приводим текст без изменений. 

Як стверджують автори вистави, казка-притча «ПОКИДЬКИ» (прем'єрний показ буде саме цього спектаклю - прим. редакції) для підлітків і дорослих – для тих, хто любить експерименти, для мислячих бунтівників зі здоровим глуздом, для шалених творців, для людей із відкритим серцем і чистими помислами, для тих, хто заблукали і прагнуть звільнитися з тенет умовностей, для тих, хто хоче змінити цей світ на краще. 

У цій казці не буде чарівних принцес та рожевих поні. Проте в ній будуть захопливі пригоди, інтригуючі повороти сюжету, оригінальні режисерські знахідки, яскраві акторські роботи… 

У театрі зазначають, що у цій казці виникатимуть гострі питання і народжуватимуться несподівані відповіді. Бути частиною натовпу чи стати особистістю? Плисти за течією чи самому обирати напрямок? Зневіритися чи йти за покликом серця і знайти свій сенс життя? Саме тому ця вистава буде цікава і підліткам і дорослим. 

Автори вистави визначають вік своїх глядачів від 10 років. Режисери-постановники – заслужена артистка України Марина Юрченко, Максим Монастирський. Художник-постановник – Максим Монастирський. 

Прем’єра вистави відбудеться на Новій сцені театру (колишній ПК Горького, вул. М. Лисенка, 24). Квитки можна придбати на сайті театру https://teatr-dndz.com/event/pokydky або у касі Нової сцени за годину до початку вистави. Тел. для довідок: (068) 680 74 30; (097) 869 85 71.

Также редакции удалось раздобыть несколько фото данного спектакля, снятых во время генеральной репетиции. Предлагаем их посмотреть, а еще лучше – сходить на сам спектакль.

Подготовил к публикации Игорь Кузьминский

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров