Енергетики закликають мешканців Кам’янського заплатити за світло

пн, 12/26/2022 - 14:37
Автор: Администратор
Сплатити за світло

Сплатіть за електроенергію: ваш платіж потрібен саме зараз!

Редакція має у розпорядженні текст звернення постачальника електроенергії у нашому регіоні – компанії  YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги»). Публікуємо без змін:  

Останні кілька місяців ворог цинічно намагається знищити нашу енергетичну інфраструктуру, аби занурити країну у суцільну темряву. Щоб ліквідувати масштабні руйнування та повернути світло, енергетики докладають максимум зусиль та працюють у режимі 24/7. Але відновлення електропостачання неможливе без надходження коштів. Фінансування необхідне для закупівлі дороговартісного обладнання, паливних матеріалів та проведення ремонтних робіт.

Сьогодні саме від оплат споживачів залежить наскільки швидко стабілізується ситуація в енергетиці, а усі ми зможемо повернутися до звичного життя. Кожна сплачена гривня наближає нас до спільної мети – перемоги над темрявою. 

Будь ласка, своєчасно та у повному обсязі сплачуйте рахунки за електроенергію. Особливо у поточному місяці, адже зараз як ніколи енергетикам потрібна посилена підтримка.

Здійснити платіж можна одним зі зручних способів:
в Особистому кабінеті YASNO
через чат-бот YASNO у Viber або Telegram
без реєстрації на сайті YASNO за номером особового рахунку чи за адресою
через мобільний додаток YASNO
через інтернет-банкінги (Приват24, ПУМБ-онлайн та ін.) чи платіжні системи (Portmone, IPay тощо)
у відділеннях банків, Укрпошти чи Нової Пошти 

Якщо ви не отримали паперовий рахунок, замовити його можна онлайн та за декілька хвилин він надійде у viber або смс-повідомленні. 

Сьогодні ми боремося єдиним фронтом. Постачальник YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») дякує усім, хто залишається відповідальним та робить свій внесок у перемогу.

   

Підготував до публікації - Ігор Кузьминський

 

Зверніть увагу на позначки «УКР» та «РУС» біля логотипу «Наш Репортер» – інформація на сайті доступна українською та російською мовами.

Також читайте:

З січня 2023 р. для мешканців Кам’янського будуть нові тарифи на воду

Інформація про відключення електрики споживачам Кам’янського на понеділок, 26 грудня (оновлюється)

 

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров