У Кам’янському «День перехрестя Аношкіна/Свободи»: 3 ДТП підряд (фоторепортаж)

пт, 01/27/2023 - 19:46
Автор: Администратор
ДТП

Зачароване місце?..

Перетин цих двох міських магістралей сьогодні, 27 січня, тричі побував у центрі уваги. Про ранкову ДТП на його нижній частині ми вже розповідали (детальніше за цим посиланням, там є і відео моменту аварії). В цій публікації обмежимося лише фото:

Фото 1

Як виявилося, ця жорстка дрожньо-транспортна пригода була лише початком. Близько 14:00 від наших читачів в редакцію надійшли фото, на яких був зафіксований другий за рахунком сьогоднішній інцидент (те саме перехрестя, тільки його верхня частина). Ось ці знімки:

Фото 3

Фото 7

Проте і на цьому неприємності для автомобілістів тут не скінчилися. На жаль, вже ввечері п’ятниці (близько 17:00) на цьому місці зіштовхнулися ще дві автівки (верхнє перехрестя). Журналіст з’їздів на місце подій. Вдалося поспілкуватися з одним із водіїв. Звати його Дмитро. За кермом вже не перший рік. Незважаючи на те, що його «Рено» отримало серйозні пошкодження, почуття гумору не втратив. Коли йому стало відомо від журналіста, що сьогодні це вже третя аварія на цьому місці, він з іронією промовив: «Що ж, перехрестя Аношкіна/Свободи, сьогодні твій день!..»

Про саму ДТП розповів наступне. Він спускався на зелений сигнал світлофора по проспекту Свободи. Авто з боку Аношкіна намагалося проскочити на червоний (нібито водій поспішав, у нього були серйозні сімейні обставини). Люди не постраждали. Поліцію викликати не стали…

Фото 7

фото 8

Від редакції. На цьому перехресті влада обіцяє налагодити роботу світлофору, аби в період стабілізаційних відключень він функціонував (до речі, може, це вже і зробили: коли журналіст побував там на вечірній ДТП – світлофор працював, а поряд електрики не було). Тим не менш, як свідчить досвід третьої сьогоднішньої ДТП, робота зазначених автоматичних засобів регулювання руху не є 100-відсотковою гарантією від аварії. Тож будьте за кермом уважними та передбачливими.

Ігор Кузьминський

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров