Клініка «Медікум» відкрила у Кам’янському багатопрофільний хірургічний стаціонар

сб, 01/28/2023 - 14:25
Автор: Администратор
Медікум

Відвідувачів готові приймати за адресою: вулиця Героїв-Рятувальників (колишня Москворецька), 21. Працює кол-центр: 0-800-214-103.

Більше подробиць «Нашому Репортеру» повідомила Надія Морозова, медичний директор цього центру. 

За її словами, в указаному стаціонарі готові проводити пацієнтам операції за такими напрямами: оперативна гінекологія, оперативна урологія, оперативна ортопедія та травматологія, абдомінальна хірургія, проктологія та флебологія.

Для підготовки пацієнтів до операції, а також для подальшої реабілітації в новому центрі організовано цілодобовий стаціонар. Він розрахований на 36 ліжок (одно- та двомісні палати).

Крім оперативного втручання, новий медичний центр буде готовий надавати такі послуги, як комп’ютерна томографія, УЗІ, лабораторні дослідження та інші.

Журналіст пройшовся приміщеннями нового центру: просторо, по-сучасному, повно медичного обладнання.

За словами нашого співбесідника, рівень комфорту та технічного забезпечення в медичному центрі «Медікуму» на Героїв-Рятувальників у Кам’янському є аналогічним найкращим клінікам Дніпра. В тому числі, для операційних приміщень тут застосовуватиметься очистка повітря за допомогою ламінарних потоків.   

До речі, до роботи в новому центрі будуть залучатися як місцеві фахівці, так і лікарі з Києва, Запоріжжя, Дніпра та інших міст.

На завершення зазначимо, що офіційне (формальне) відкриття клініки відбудеться у лютому 2023 року. Разом з тим згаданий вище кол-центр вже почав роботу з можливими майбутніми пацієнтами (проводяться консультації з медичними фахівцями, уточнюються діагнози тощо).

До речі, центр клініки «Медікум», який вже працює у нашому місті, як і раніше, продовжить роботу за адресою: проспект Свободи, 35.

Ігор Кузьминський
 

Также читайте: 

У Кам'янському реконструюють міську лікарню № 9

Магнітні бурі у лютому 2023 року: календар небезпечних дат

 

Теґи

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров