У Кам’янському обіцяють відремонтувати аварійний дитячий майданчик

пт, 03/17/2023 - 16:22
Автор: Администратор
дитячий майданчик

Куди мешканцям звертатися у разі несправності обладнання дитячих майданчиків.

Нещодавно в соцмережах з’явилося фото, зроблені за адресою: вулиця Сагайдачного, 65. На них видно дитячі гойдалки, поруч з якими утворились небезпечні ями. Журналіст побував за вказаною адресою. Інформація підтвердилась: дійсно, на цих гойдалках дітям буде дуже небезпечно.

«Наш Репортер» поспілкувався з мешканцями. За їхніми словами, цей дитячий майданчик встановлено рік тому. Там колись були погреби.  

Коментар влади 

За інформацією Дмитра Губського, директора Департаменту ЖКГ міськради, про цю проблему в його службі вже знають. Фахівець департаменту виїздив на цю адресу з представником підрядної організації. Щодо цієї проблемі рішення буде наступним: обладнання дитячого майданчика демонтують, позасипають ями та встановлять гойдалки з іншим обладнанням на новому місці (поруч, але не там, де були погреби).

Дмитро Губський розповів, що є графік огляду дитячих майданчиків міськими службами. У Кам’янському 1530 квартирних будинків, кожен з яких має подібне обладнання. Враховуючи викладене, в департаменті будуть вдячні мешканцям за оперативну інформацію про недоліки у стані обладнання дитячих майданчиків. Заявку на ремонт можна залишати оператору Єдиної диспетчерської служби (067-000-1546, 073-700-15-46, 050-154-15-46). 

Ігор Кузьминський

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров