У Кам’янському виявлені проблеми в благоустрої вулиць та проспектів фотографують і беруть на олівець

ср, 03/22/2023 - 13:26
Автор: Администратор
Благоустройство города

Розбита фасадна і тротуарна плитка, шматки старої реклами, нефарбовані фасади, відсутність урн – таких та інших неприємних оку містян моментів у нашому місті ще, на жаль, достатньо. Судячи з отриманої редакцією інформації, влада вирішила боротись із цим системно.

Дмитро Гайдук, новий директор КП «Благоустрій», розповів «Нашему Репортеру», що за дорученням міського голови Андрія Білоусова фахівці його підприємства проведуть інвентаризацію стану міських вулиць.

Планується, що співробітники одного з підрозділів КП «Благоустрій» пішки обійдуть всі вулиці міста та проведуть фотофіксацію недоліків.

Що далі?

За інформацією Д. Гайдука, зібрані відомості буде занесено в електронну базу даних. Власникам будівель та інших об’єктів інфраструктури КП «Благоустрій» направить інформацію про виявлені недоліки з пропозицією їх усунути у встановлений  термін. 

Д. Гайдук зазначив, що фіксувати планують не тільки недоліки. За його словами, на жаль, міські служби не так часто згадують добрим словом тих підприємців, які займаються благоустроєм території та тримають свої об’єкти в порядку. Про такі факти (в якості прикладів) «Благоустрій» також має намір повідомляти на своїй сторінці у ФБ (обіцяють відкрити наступного тижня).

Також інформуємо, що вже вчора, 21 березня, анонсована новим керівником КП «Благоустрій» інвентаризація вже розпочалася. «Наш Репортер» також взяв у ній участь (фотографії роботи співробітників «Благоустрою» додаються). Що ж, подивимось, як нові ідеї почнуть втілюватися у життя.

Ігор Кузьминський,
Олександр Серьогін 

Також читайте: У Кам’янському на пр. Шевченка на один капітально відремонтований дощоприймальник стало більше (фоторепортаж)

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров