"Камет-сталь" відновила постачання граншлаку українським та зарубіжним споживачам

чт, 03/23/2023 - 11:03
Автор: Администратор
"Камет-сталь" відновила постачання граншлаку українським та зарубіжним споживачам

У березні "Камет-сталь" знову постачає доменний гранульований шлак вітчизняним та європейським споживачам. Протягом місяця загалом планується відвантажити понад 250 вагонів продукту.

Металургійна продукція – економічна опора України. Навіть вторинний продукт виробництва здатен принести додатковий прибуток підприємству. Цього місяця вже понад 130 вагонів граншлаку відправлені залізницею замовникам із Польщі.

Цей продукт доменного виробництва "Камет-сталі" багато років користується попитом у закордонних споживачів. Із початком воєнних дій, попри складну ситуацію з логістикою, підприємство працює над тим, щоб налагодити стабільний процес його продажу. Цього року після труднощів, пов’язаних із зимовими енергетичними обмеженнями, комбінат відновив постачання – загалом у березні до країн Європи відвантажать майже 10 500 тонн граншлаку.

«Цей продукт, необхідний насамперед у будівельній галузі, ми постачаємо й українським споживачам – у березні відвантажуємо 100 вагонів. Сподіваємося, що дуже скоро і метал, і граншлак "Камет-сталі" знадобиться для переможної відбудови України», – говорить начальник дільниці з переробки вогняно-рідких шлаків доменного цеху Ігор Євплов.

Нагадаємо, гранульований шлак застосовується, зокрема, як заповнювач для цементних і асфальтових бетонів, мінеральної вати, у гідротехнічному, сільськогосподарському, дорожньому будівництві, при будівництві промислових, громадських і житлових будівель тощо.

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров