На базі однієї з лікарень Кам'янського планують створити реабілітаційний центр

чт, 03/23/2023 - 12:25
Автор: Администратор
На базі однієї з лікарень Кам'янського планують створити реабілітаційний центр

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відвідав із робочим візитом Дніпропетровщину. Там він зустрівся із головою Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком і обговорив плани щодо розбудови в регіоні мережі реабілітаційних центрів на базі лікарень, що вже працюють.

"Ми вітаємо ініціативу зі створення в області центрів, де буде надаватися комплексна реабілітаційна допомога, в тому числі з адаптацією у повоєнному житті. Кількість людей, які зазнали травм внаслідок війни і потребують реабілітації, збільшується щодня. Тож обов'язок держави на всіх рівнях – докласти максимум зусиль, аби вони були забезпечені якісними, доступними і безоплатними медичними та реабілітаційними послугами. Щоб кожен, хто постраждав від війни, міг якнайшвидше відновитися та повернутися до звичного життя", – наголосив Віктор Ляшко. 

До першого етапу проєкту зі створення реабілітаційної мережі долучаться п’ять лікарень: у Дніпрі, Павлограді, Кам’янському та Новомосковському районі. У них будуть відкриті відділення або центри комплексної реабілітації для військовослужбовців, де допомогу зможуть одночасно отримувати 200 пацієнтів.

Міністерство охорони здоров'я України надасть проєкту експертну підтримку, що дозволить зробити новостворену мережу більш ефективною.

Облаштування відділень здійснюватиметься коштом обласного та місцевих бюджетів, планується залучати також і кошти благодійників.

Крім того, в закладах області, яка однією з перших приймає поранених внаслідок російської агресії військових та цивільних, будуть розгорнуті додаткові ліжко-місця для пацієнтів і створене відділення на понад 100 місць для реабілітації дітей. 

Під час зустрічі також обговорили інші спричинені війною виклики, які приймає медична галузь Дніпропетровщини. 

Джерело: МОЗ

Читайте також Поради медиків Кам'янського: як підготуватися до переходу на літній час

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров