Магнітні бурі у квітні 2023 року: календар небезпечних дат

чт, 03/30/2023 - 09:25
Автор: Администратор
Магнітні бурі у квітні 2023 року: календар небезпечних дат

Магнітні бурі у квітні будуть різної інтенсивності.

Очікуються слабкі, середні та сильні магнітні бурі, пише vikna.tv.

Що таке магнітна буря?

Ми часто чуємо про магнітні бурі та про те, що вони погіршують самопочуття. Але що це таке? Магнітні бурі – збурення магнітного поля Землі, які виникають через спалахи на Сонці. 

Ці коливання негативно впливають на роботу систем зв’язку та здоров’я людини й інших живих організмів. Навіть незначне підвищення активності може позначитися на здоров’ї.

Найбільше відчути вплив магнітних бур можуть метеозалежні люди. Тож треба підготуватися до цих явищ заздалегідь, щоб не страждати від поганого самопочуття.

Магнітні бурі у квітні 2023

Квітень відразу розпочнеться із сонячного спалаху. Слабка магнітна буря очікується уже 1 квітня. А 18 квітня прогнозують сильну бурю, наслідки якої можуть відчути навіть не метеозалежні люди.

Магнітні бурі у квітні:

  • слабкі – 1, 7, 20 квітня;
  • середні – 20 квітня;
  • сильні – 18 квітня.

Як підготуватися до магнітних бур

Магнітні бурі мають сильний вплив на наше самопочуття, тому у ці дні треба дотримуватися простих рекомендацій, щоб полегшити свій стан. Насамперед треба завжди мати із собою ліки проти головного болю. Варто пити багато води та дотримуватися здорового харчування, не вживати надто жирну їжу та алкоголь.

Під час магнітних бур треба більше часу проводити на свіжому повітрі, дотримуватися режиму сну. Також може допомогти контрастний душ, але його варто приймати, зважаючи на стан свого здоров’я. Якщо є проблеми із судинами, краще проконсультуватися з лікарем щодо цього.

Читайте такожУ Кам'янському планують реконструювати дві лікарні

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров