Пірсинг губ та носа: особливості та види прикрас

чт, 05/25/2023 - 11:15
Автор: Администратор
Пірсинг губ та носа: особливості та види прикрас

Пірсинг давно став популярним способом підкреслити свою індивідуальність за допомогою проколу будь-якої частини тіла та прикраси оригінальним виробом. Вони представлені в широкому асортименті, виготовляються із сталі, титану, міді та інших матеріалів.

Залежно від форми можуть бути прямими, вигнутими, напівкруглими, завальцьованими та ін. У вигляді кільця представлена сережка для губи в інтернет-магазині Caflon, де пропонується лише сертифікована продукція за доступними цінами та з гарантією якості. З усіх питань можна звернутися до досвідченого продавця-консультанта, є доставка у найкоротші терміни по всій Україні.

У чому особливості пірсингу губи?

Пірсинг губи користується популярністю серед дівчат та хлопців. Для проколу найчастіше використовують кільця, які відрізняються розміром (діаметром), товщиною, матеріалом виготовлення, кольором та декором.

Варто зауважити, що сміливі хлопці вибирають великі кільця, як правило, чорного кольору, щоб наголосити на брутальності і виділитися серед оточуючих. Дівчата віддають перевагу стильним акуратним кільцям, прикрашеним яскравими кристалами або кульками.

Розрізняють кілька видів пірсингу губи (інше це підвиди та комбінація наступних технік):

  • верхня губа;
  • нижня;
  • куточки рота;
  • вуздечка.

Залежно від того, яка частина задіяна, пропонується оригінальна прикраса. Наприклад, для пірсингу верхньої губи можна придбати Медузу, Монро, Мадонну, Ламбрет горизонтальний та ін.
Пірсинг губ може виконувати кілька завдань - епатаж, омолодження, підвищення сексуальності, задоволення особистих потреб (прихований пірсинг).

Що потрібно знати про пірсинг носа?

Крім пірсингу губ, популярний і прокол носа, причому у будь-якій його частині. Перейшовши за посиланням https://caflon.ua/pircing/pircing-noca/, можна докладніше дізнатися про особливості процедури та підібрати оригінальну прикрасу від відомого англійського бренду.

Вони представлені в асортименті, виготовляються із титану, сталі, міді та інших матеріалів та коштують недорого. Прикрасити ніс можна в будь-якій частині, і від цього залежить вибір прикраси за розміром, формою, декором та іншими характеристиками, а також його назву.

До найпоширеніших виробів для пірсингу носа належать:

  • «Ностріл» (зручний виріб для крила носа з максимальним комфортом);
  • «Лабрет» з кристалом або металевим накруткою (нестандартна модель для крила носа);
  • «Штанга» (універсальний виріб для прикраси носа. Буває різного діаметра та довжини, що дозволяє підібрати його для будь-якої частини носа);
  • «Кільце» (популярний виріб різного розміру та декору);
  • «Клікер» (модель для Септуму).

Незалежно від типу пірсингу, слід звертатися до професійних майстрів у пірсинг-салон. Це допоможе уникнути ускладнень, гарантує безпеку та відсутність больових відчуттів.

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров