У Кам'янському відбувся творчий вечір Юрія Чайки

пт, 05/26/2023 - 18:54
Автор: Администратор
концерт

 26 травня у приміщенні юнацького відділу Центральної бібліотеки Кам'янського знову організували вже традиційний вечір співаної української поезії. Цього разу перед поціновувачами бардівської пісні виступив гість із Харкова – автор-виконавець та перекладач Юрій Чайка.

Артист у нашому місті проїздом. Він прямує до Запоріжжя, де теж збирається виступати. А зараз вирішив відвідати старих друзів – місцевих виконавців авторської пісні. У Кам'янському Юрій Чайка уже бував, і, за його словами, наше місто йому дуже подобається.

Перед гостями вечора Юрій Чайка виконав власні твори, поспілкувався. На всіх справили враження як пісні, так і голос виконавця. Завершення кожної композиції супроводжувалося оплесками.

Довідка: Юрій Чайка народився у 1953 році. В 1968 році опанував семиструнну гітару і з цього часу став виконавцем, а потім і автором бардівської пісні. Керував естрадними колективами та студентським театром у Харківському фізико-технічному інституті низьких температур. Досі активно їздить із концертами країною.

Олександр Серьогін

Також читайте: Куди піти у Кам'янському: афіша на 24–31 травня

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров