Кам'янчанам розповіли про найбільш затребувані професії: кого шукають роботодавці

пт, 09/09/2022 - 15:25
Автор: Администратор
Кам'янчанам розповіли про найбільш затребувані професії: кого шукають роботодавці

Протягом січня-серпня фахівці Дніпропетровської обласної служби зайнятості оперували понад 30,4 тисячами вакансій та співпрацювали з майже 7,2 тисячами роботодавців.

Якщо казати про дійсно затребувані професії, то за 8 місяців цього року найбільшим попитом на Дніпропетровщині користувались професії робітничого напряму. 

На сьогоднішній день попитом користуються робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (майже 23%) та кваліфіковані робітники з інструментом (понад 16%). За конкретними професіями це слюсарі, водії, оператор конвеєрної лінії устаткування, електромонтери, електрогазозварники, трактористи, токарі, електрослюсарі тощо.

Також у тренді опинилися працівники сфери послуг – продавці, кухарі, охоронці та швачки.

Роботодавці посилено шукали трактористів, робітників з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства, операторів свинарських комплексів, птахофабрик та механізованих ферм.

Високим попитом продовжують користуватися професіонали та фахівці з досвідом роботи – лікарі, вчителі, інженери різних галузей, бухгалтери, викладачі, майстри, фахівці та менеджери.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані прибиральники, підсобні робітники, вантажники, двірники та сторожа.

Майже 14% вільних робочих місць, що пропонувались роботодавцями області, були зосереджені у Кам’янському.

Роботодавці можуть самостійно подати вакансію через:

Відділ взаємодії  з роботодавцями Кам’янського міського центру зайнятості тел.: (068) 684-03-62, відділ рекрутингу тел.: (098) 174-39-86.

Читайте також: Нові вакансії від Кам’янського центру зайнятості: механік, фахівець зі збуту, свердлувальник, кухар, хореограф та інші

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров