Коли ж нарешті запрацює UA-KYIVSTAR у Кам’янському? Що кажуть у компанії

пт, 11/25/2022 - 15:34
Автор: Администратор
 UA-KYIVSTAR

Корисна порада від Держспецзв’язку: як клієнтам UA-KYIVSTAR скористатися мережею Vodafone UA чи LIFECELL.

Враховуючи повідомлення у редакцію, мережа UA-KYIVSTAR так і не відновила в повному обсязі роботу після масового відключення електрики, яке мало місце в нашому місті (і багатьох регіонах України) вдень 23 листопада. Журналіст зателефонував оператору компанії  (т. 0 800 300 466 для дзвінків на UA-KYIVSTAR  з інших мереж).

Там повідомили, що відсутність електроживлення може впливати на роботу базових станцій і що технічні працівники роблять все можливе для стабілізації ситуації. При цьому термінів відновлення зв’язку UA-KYIVSTAR оператор назвати не змогла. 

Після уточнення з боку журналіста, що Vodafone UA більш оперативно відновив роботу (а LIFECELL взагалі відчував себе більш впевнено) в нашому місті, оператор повідомила, що в Україні працює національний роумінг. Таким чином, клієнти UA-KYIVSTAR можуть тимчасово (за тарифам UA-KYIVSTAR) скористатися мережею Vodafone UA чи LIFECELL.

При цьому оператор порекомендувала, у разі користування послугою національного роумінгу наприкінці дня все ж таки повертатися до UA-KYIVSTAR, щоби не перевантажувати мережу колег.

Журналіст знайшов офіційне повідомлення Держспецзв’язку з інформацією про те, як скористатися національним роумінгом.

https://t.me/dsszzi_official/1994

Ігор Кузьминський 

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров