Преміуммода — чому варто носити одяг відомих брендів?

пт, 08/05/2022 - 12:39
Автор: Администратор
Преміуммода — чому варто носити одяг відомих брендів?

Досить часто ми стикаємося з непростим вибором: купити одну річ з люксового сегменту або кілька елементів одягу чи аксесуарів з масмаркету. Нами керують стереотипи, що нібито, купуючи брендові речі, ми просто переплачуємо безпосередньо за ім'я, а купуючи вироби в масмаркеті, отримуємо ті ж речі, але за значно меншу вартість. Чи так це насправді і чому все ж таки варто купувати речі відомих брендів преміального сегменту – розберемося в цій статті.

Чому варто купувати брендові речі люкс-сегменту, а не масмаркету?

Однією з найголовніших причин, чому ми хочемо мати у своєму гардеробі речі преміумбрендів, є те, що вони дарують нам відчуття статусу та значущості. При купівлі речей люкс-сегменту ми демонструємо світові свою успішність, адже далеко не кожен може дозволити собі щодня носити костюми Prada, Chanel або Yves Saint Laurent. В одязі відомих брендів ми одразу почуваємося на голову вище, вирівнюється постава, погляд стає впевненішим. Інакше й бути не може, оскільки люксові бренди використовують виключно якісні лекала (особливо це актуально, коли ми говоримо про одяг), тому костюми, джинси, сукні, сорочки тощо будуть ідеально на вас сидіти, підкреслюючи переваги вашої фігури та приховуючи недоліки.

Люксові бренди дозволяють нам завжди бути в тренді, адже саме вони представляють свої колекції на тижнях мод і презентують новинки сезону, які потім в той чи інший спосіб інтерпретуватимуть бренди з мас- та медіуммаркетів. І все-таки коли одягаєш трендову річ від бренду преміумсегменту, почуваєшся зовсім інакше, ніж у речах менш відомих брендів.

Речі люкс-сегменту завжди асоціюються з високою якістю вироблених товарів. Звісно, серед менш відомих брендів медіуммаркету також можна знайти якісний одяг, але в розрізі преміального маркету ми говоримо не лише про якісне виробництво виробів, а й про якість матеріалів. Речі відомих брендів із сегменту люкс можна вважати вигідною інвестицією у ваш гардероб, оскільки вони прослужать вам набагато довше виробів мас- та медіуммаркетів.

Стильний та якісний одяг випускає бренд Karl Lagerfeld. Перейшовши за посиланням https://answear.ua/ru/m/karl-lagerfeld, ви зможете оновити свій гардероб брендовими речами за дуже приємними цінами.

Як відрізнити оригінальну брендову річ від підробки?

Незважаючи на те, що зараз роблять дуже якісні підробки дорогих брендів, все ж таки є перевірені способи, які допоможуть вам відрізнити фейк від оригіналу. Насамперед звертайте увагу на матеріал, з якого виготовлена річ. Бренди преміального сегменту завжди використовують лише натуральні та високоякісні матеріали для своїх виробів. У колекціях бренду Gucci або Alexander McQueen ви навряд чи знайдете одяг із синтетичних матеріалів. Звертайте увагу на якість фурнітури, крою та швів. Оригінальна річ сегменту люкс завжди буде приємно пахнути. Якщо ви відчули якийсь неприємний чи дешевий запах, знайте, що ви тримаєте в руках підробку. Це ті поради, які допоможуть вам не помилитися при виборі брендової речі.

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров