В Україні збільшили компенсацію за надання житла переселенцям

нд, 10/02/2022 - 10:31
Автор: Администратор
В Україні збільшили компенсацію за надання житла переселенцям

З 1 жовтня збільшився розмір компенсації людям, які надали тимчасове житло внутрішнім переселенцям у межах програми «Прихисток». Відповідну постанову було ухвалено 30 вересня на засіданні Кабінету Міністрів України.

Програма передбачає державну компенсацію за житлово-комунальні послуги тим, хто безоплатно прихистив внутрішньо переміщених осіб із ТОТ чи зон проведення воєнних (бойових) дій.

Власники житла, що розмістили у себе ВПО, отримуватимуть 900 гривень на місяць замість 450 за кожну таку особу. Це стало можливим завдяки оновленому Меморандуму про співпрацю, який від імені уряду уклав Мінрегіон із Товариством Червоного Хреста України.

У Кабміні нагадали, що нещодавно уряд схвалив ще одну новацію: при нарахуванні субсидій згадана компенсація не буде обчислюватися як отриманий дохід. 

Крім того, окремо було розширено перелік закладів, які отримають компенсацію за комунальні послуги, якщо прихистять ВПО. Таке право матимуть не лише державні та комунальні підприємства, а і юридичні особи, ФОПи, релігійні організації й інші. Всі, хто готовий прихистити внутрішніх переселенців.

Джерело: "Урядовий портал"

Читайте такожВ Україні з 1 жовтня зросла мінімальна зарплата

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров