Вбудована варильна поверхня – основа стильної кухні

чт, 09/22/2022 - 15:05
Автор: Администратор
Вбудована варильна поверхня – основа стильної кухні

Найбільш функціональним та важливим приміщенням у будинку вважається кухня. Саме тут багато часу проводять домочадці, саме тут створюються комфортні умови для приготування та їди. Тому на кухні не повинно бути проблем, потрібно організувати ідеальні умови приготування страв, враховуючи сучасні тренди, правила та стандарти.
 
Раніше використовувалася габаритна газова плита, але сьогодні окремо виділяють духову шафу та варильну поверхню. Це дозволить раціонально використовувати наявний простір. Правильно обрана вбудована варильна поверхня стане відмінним інструментом для приготування та відмінним варіантом для гармонії в дизайні інтер'єру. Свою продукцію пропонують такі бренди, як Gorenje, Vestfrost, Hansa, Bosch та інші.

Різновиди поверхонь

Різноманітність варильних поверхонь змушує зробити детальний аналіз ринку та правильну покупку з урахуванням своїх потреб. Основна класифікація для поділу передбачає різні варіанти нагріву, тому варильні поверхні бувають декількох видів:

  • газові (джерелом тепла є газ, тому у приміщенні має бути відповідна інфраструктура);
  • електричні (застосовується кілька варіантів нагрівальних елементів);
  • індукційні (нагрів здійснюється завдяки створенню вихрових струмів електромагнітного поля);
  • комбіновані (є кілька конфорок для газу та електрики).

Під свій бюджет знайти оптимальне рішення не так складно. Тим більше варильні поверхні відрізняються кольором і можуть мати великий набір функцій.

Тип управління 

Ще один важливий критерій вибору. Електронні моделі відрізняються наявністю програмного забезпечення та декількома налаштуваннями з дисплеєм, де і відображається вся інформація. Механічні панелі відрізняються старими поворотними перемикачами для вибору режимів та активації відповідної конфорки. Також виділяють механічне та сенсорне управління. Механічне керування використовується для регулювання газової частини конфорок, а сенсорне індукційної частини. При сенсорній панелі активація режимів здійснюється дотиками пальців.

Залишається лише знайти фахівців, які виконають установку та монтаж варильної поверхні. Цим мають займатися справжні професіонали, щоб гарантувати відсутність будь-яких проблем та непередбачених обставин. Практично на всі поверхні є гарантія від виробників. 

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров