Водіям Кам’янського: у центрі – нові дорожні знаки

вт, 11/22/2022 - 16:10
Автор: Администратор
Знаки дорожнього руху

З’явились вони на вулиці Сергія Воробйова (колишня Пушкінська).

Мова йде про знаки дорожнього руху 3.21 «В’їзд заборонено» (встановлений з боку проспекту Шевченка); 2.3 «Головна дорога» та 5.5 «Дорога з одностороннім рухом» (при в’їзді на цю вулицю з боку проспекту Гімназичного).

Водночас на вулицях, які перетинає вул. Сергія Воробйова, з’явилися знаки, які інформують, що С.Воробйова головна і треба уступати дорогу.

Значення нововведень пояснив Віталій Комлев, викладач водіння та наш традиційний експерт з питань безпеки дорожнього руху.

Віталій Комлев підкреслив, що нові знаки забезпечили організацію одностороннього руху по вулиці Сергія Воробйова (тобто дозволено проїзд тільки з боку проспекту Гімназичного в напрямку проспекту Шевченка). Додатково зазначено, що вул. Сергія Воробйова (Пушкінська) є головною, тож авто з тих, які вона перетинає, мають поступатися дорогою транспорту, що по ній їде.

Віталій Комлев нагадав, що вул. Сергія Воробйова (Пушкінська) вже довгий час була односторонньою дорогою. Певна плутанина виникала тоді, коли, скоріш за все несанкціоновано, знімався знак «В’їзд заборонено».

На думку експерта, односторонній рух буде сприяти безпеці на цій ділянці. Зокрема, він нагадав, що на перехресті колишньої Пушкінської та пр. Гімназичного фіксувалися неодноразові ДТП. Причина – намагання деяких водіїв виїхати з цієї вулиці на проспект.    

P.S. Маємо констатувати, що частина водіїв, чи то ігноруючи вимоги нових знаків, а може, через звичку, продовжують сприймати вул. Сергія Воробйова (Пушкінську) як двосторонню. Враховуючи викладене, не можна виключати, що сюди почнуть приїздити поліцейські, аби виписувати на порушників протоколи (подібну картину журналісти вже спостерігали на улиці Стасова, коли там після довгої перерви відновили односторонній рух).    

Ігор Кузьминський

Зверніть увагу на позначки «УКР» та «РУС» біля логотипу «Наш Репортер» – інформація на сайті доступна українською та російською мовами.

Також читайте: Водіям Кам’янського: рекомендації експерта щодо керування авто в осінній період (це варто знати)

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров