Яким буде навчання з 1 вересня у Кам'янському районі

вт, 08/16/2022 - 14:05
Автор: Администратор
Яким буде навчання з 1 вересня у Кам'янському районі

Новий навчальний рік у Кам'янському районі розпочнеться 1 вересня 2022 року. Він триватиме до 30 червня 2023-го.

Передбачається, що у закладах освіти району буде організовано очне (офлайн), дистанційне та змішане навчання у одну, дві або три зміни. Триває ухвалення відповідних рішень.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив начальник Кам'янської районної військової адміністрації Олег Гапіч.

"З метою створення безпечних, нешкідливих умов перебування учасників навчального процесу, підготовки, облаштування та введення в експлуатацію укриттів, органами місцевого самоврядування в закладах освіти створено тимчасові комісії з обстеження укриттів та проводиться перевірка закладів освіти. Складаються відповідні акти, робота триває.

Ведеться постійна робота з підготовки закладів освіти до опалювального періоду 2022/2023 рр. і роботи в осінньо-зимовий період. На сьогоднішній день акти готовності до роботи в осінньо-зимовий період підписані майже на 90%", – йдеться у повідомленні голови РВА.

Довідка

Кам'янський район – адміністративно-територіальна одиниця на Дніпропетровщині. Адміністративний центр знаходиться у Кам'янському. Район був створений 19 липня 2020 року в рамках адміністративної реформи згідно з постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про освіту та ліквідацію районів».

До складу району увійшли такі міста, як Верхівцеве, Вільногірськ, Верхньодніпровськ, Жовті Води, Кам'янське, П'ятихатки, а також території Верхівцівської, Вільногірської, Верхньодніпровської, Жовтоводської, Кам'янської, П'ятихатської міських, Божедарівської, Вишневської, Криничанської, Лихівської селищних та Затишнянської й Саксаганської сільських територіальних громад.

Читайте такожУ Кам'янському влаштували мистецьку акцію на підтримку ЗСУ

Зверніть увагу на позначки «УКР» та «РУС» біля логотипу «Наш Репортер» – інформація на сайті доступна українською та російською мовами.

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров