Комуналка
Сьогодні, 6 вересня, з 00 годин було частково відключено від водопостачання правобережну частину міста Кам’янське.
Про це повідомляють на КП “Добробут”, яке обране управителем багатоквартирних будинків міста.
Про це повідомляє КП «Інформаційні системи» з посиланням на АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі».
Значна частина правобережжя Кам’янського на два дні залишиться без водопостачання.
Про це повідомляє КП «Інформаційні системи» з посиланням на АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі».
Про це повідомляє КП «Інформаційні системи» з посиланням на АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі».
Про це повідомляє КП «Інформаційні системи» з посиланням на АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі».
Подробиці повідомили 31 серпня на КП «Інформаційні системи» з посиланням на Кам’янське ВКГ КП ДОР «Аульський водовід».
Про це повідомляє КП «Інформаційні системи» з посиланням на АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі».
Щоб отримувати рахунки із сумою до сплати за фактично спожиту електроенергію, жителям Кам’янського і області необхідно передавати показання лічильника за два дні до кінця місяця та до 2 числа включно.












