Каменское осталось без света: что известно

ср, 11/23/2022 - 16:30
Автор: Администратор
Каменское осталось без света: что известно

В среду, 23 ноября, массовые отключения электроэнергии по Днепропетровской области и по всей Украине в целом.

Есть попадание в объекты критической инфраструктуры. Обстоятельства выясняются. Об этом на своем телеграм-канале сообщил мэр Каменского Андрей Белоусов.

Света нет во всех районах нашего города. Наблюдаются перебои в работе мобильной связи и Интернета.

"За вказівкою "Укренерго", внаслідок ракетних обстрілів, у зв’язку із значними пошкодженнями в енергетичній системі, відбулось термінове відключення всіх 10-ти черг одночасно, по Дніпропетровській та інших областях України. Вказане здійснено для поступової стабілізації енергетичної системи в країні. Згодом світло буде відновлюватись поетапно! Конкретний час відновлення ще не відомий", - написал городской голова.

 ОБНОВЛЕНИЕ

Информация по состоянию на 17:05:

"У місті вже почали частково відновлювати електропостачання, основні лікарні працюють на генераторах, у кого ще є вода – зробіть запаси, всі аварійні бригади готові відразу приступити до ліквідації поривів теплових мереж внаслідок зупинення систем. Буксируємо в ДЕПО трамваї з лінії. Витримаємо і це", – сообщил Андрей Белоусов.

Інформация по состоянию на 18:10:

"Шановні мешканці Кам‘янського!
У кого з’явилось світло прохання мінімально його використовувати, так як велике споживання електроенергії не дозволяє налагодити систему по всьому місту!"

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров