Лікарі Кам'янського, які допомагають нам дихати

вт, 05/17/2022 - 10:57
Автор: Администратор
Медицина

Кам'янчанам нагадали, що 17 травня лікарі-пульмонологи відзначають своє професійне свято. Публікуємо інформацію, підготовлену з цієї нагоди Міським медичним центром здоров’я та медицини спорту. 

17 травня своє професійне свято відзначають лікарі-пульмонологи – лікарі-терапевти, які спеціалізуються в діагностиці та лікуванні захворювань дихальної системи нашого організму. Метою  цього дня також є  нагадування громадськості про необхідність профілактичних оглядів дихальної системи та підвищення поінформованості суспільства щодо небезпеки захворювань органів дихання.

Людина не може не дихати, а здорове дихання – це здорове життя. Щодня через наші легені проходить близько 10 тис. літрів повітря, в середньому це 20-25 тис. вдихів та видихів. Легені постачають у всі тканини нашого організму кисень, виводять вуглекислий газ та інші продукти обміну речовин. Проте такі захворювання, як бронхіальна астма, запалення легенів, плеврит, бронхіт, вроджені аномалії органів дихання, можуть не лише значно знизити працездатність і якість життя, а й нести в собі смертельну загрозу людині. Тому дуже важливо стежити за станом легень і вчасно звертатися за допомогою до лікаря.

Пульмонологія – це незамінна наука. Хороший пульмонолог завжди уважно проводить обстеження кожного пацієнта, прагнучи позбавити дихальні органи від різних недуг. Щоб наші легені були повноцінні і здорові, пульмонологи завжди готові прийти нам на допомогу. 

Шановні лікарі-пульмонологи, вітаємо вас із професійним святом! Бажаємо вам міцного здоров'я, благополуччя, натхнення та реалізації всіх намічених цілей. Нехай вам та вашим пацієнтам завжди дихається легко!

Пульмонологи, зі святом вас!
Обійдемося без зайвих фраз:
Ваша робота всім нам важлива, 
Без вас, як без кисню, неможливо!
 
КЗОЗ КМР «Міський медичний центр здоров’я та медицини спорту»  

Підготував до публікації Ігор Кузьминський
 
 

 

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров