Просто спасли человеку жизнь: эпизод из будней скорой Каменского

чт, 09/15/2022 - 13:31
Автор: Администратор
Скорая помощь

У мужчины случился инфаркт, а во время транспортировки в больницу – остановилось сердце. Как бригада медиков в пути боролась за жизнь пациента.

Подробности этой истории рассказала Лариса Быданцева, заведующая Каменской станцией областного центра экстренной медицинской помощи и медицины катастроф.

Непростой вызов

Вот что Л. Быданцева опубликовала на своей странице в ФБ:

– Вчора (14 вересня – прим. автора) до ЦОД на 103 о 13.08 надійшов виклик від жінки, що у її чоловіка, 68 років, в м. Кам’янське, переселенця з Вугледару раптово виник біль в грудях, стало важко дихати. Бригада інтенсивної терапії Кам’янської станції ОЦЕМД та МК (генеральний директор Радій Шевченко) у складі: лікар Дубницька Ольга, фельдшери Бочковий Ігор і Жук Світлана через 6 хвилин були на місці виклику.

Після огляду і обстеження на ЕКГ зафіксований гострий інфаркт міокарду. Відразу почалось надання екстреної медичної допомоги згідно Протоколу. Допомога і мониторування продовжувалось під час транспортування хворого, але хвилин через 10 у хворого виникла раптова зупинка серця і кровообігу, що було зафіксовано на моніторі. Відразу розпочаті реанімаційні заходи: штучна вентиляція легень, непрямий масаж серця, медикаментозна терапія і дефібриляція. На 15-й хвилині після другого розряду дефібрилятора відновились робота серця, кровообіг і самостійне дихання. Життя людини врятоване.

Хворий госпіталізований для стабілізації стану у відділення кардіореанімації Кам’янської ЛШМД. І тільки о 22.00 хворий перевезений цією ж бригадою в кардіоцентр м. Дніпро, де йому буде проведена операція по встановленню стентів. 

От редакции. Сохранена жизнь пациента, а его семья спасена от потери близкого человека. Что ж, остается сказать спасибо медикам и пожелать им успехов в их важной и такой непростой работе.

Игорь Кузьминский

Обратите внимание на указатели «УКР» и «РУС» возле логотипа «Наш Репортер» - информация на сайте доступна на украинском и русском языках.

Также читайте: Медики Кам’янського розповіли про користь та можливу шкоду від вживання кавунів

 

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров