В Каменском женщина, отравившись грибами, попала в реанимацию

чт, 10/06/2022 - 13:39
Автор: Администратор
В Каменском женщина отравилась грибами: она попала в реанимацию

Подробности рассказала Лариса Быданцева, заведующая Каменской станцией областного центра экстренной медицинской помощи и медицины катастроф.

Вот что она опубликовала на своей странице в ФБ:

"Так до ЦОД о 20:49 надійшов виклик в м. Кам’янське з приводом: болі в животі, нудота, блювота. Бригада Центральної підстанції обласного центру ЕМД та МК (генеральний директор Радій Шевченко) у складі фельдшера Дернової Яни, молодшої медичної сестри Плахотнік Раїси і водія Танько Миколи прибула на місце виклику.

Після огляду і обстеження виявлено, що сім’я із трьох чоловік вживала жарені гриби рядовки, зібрані власноручно. Через 5-6 годин після вживання у матері почалися симптоми отруєння: болі в животі, нудота, блювання. Хвора на протязі доби не зверталась за допомогою і бригада застала її у дуже важкому стані, з низькими цифрами артеріального тиску, синюшними шкіряними покровами. Відразу почалось надання екстреної медичної допомоги, установлений периферійний венозний доступ, інфузійна терапія сольовими розчинами. З діагнозом: «Отруєння грибами» хвора госпіталізована у важкому стані в реанімаційне відділення Кам’янської ЛШМД.

Бригада відпрацювала чітко, професійно. Молодці. Люди, будьте обережними при збиранні грибів. Навіть неотруйні гриби можуть викликати неочікувану реакцію організму".

Читайте такжеПоради медиків Кам'янського: як запобігти отруєнню грибами

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров