"Камет-сталь" відновила випуск коксу після блекауту

пн, 01/16/2023 - 18:18
Автор: Администратор
"Камет-сталь" відновила випуск коксу після блекауту

Коксохімічний підрозділ "Камет-сталі" "Метінвесту" відновив роботу після вимушеної зупинки через обмеження електропостачання внаслідок масованих ворожих обстрілів. 

На початку нового року у коксовому цеху комбінату відновили роботу коксові батареї № 1 та № 5 і розпочали виробництво доменного коксу.  

У період вимушеного простою спеціалісти підрозділу системно готували устаткування до відновлення роботи. Один з важливих етапів – підготовка до введення в експлуатацію обладнання, евакуйованого на "Камет-сталь" з Авдіївського коксохімічного заводу (АКХЗ), який знаходиться у холодній консервації через бойові дії. 

На металургійному комбінаті реалізували проєкт, спрямований на доставку та підготовку до роботи у коксохімічному підрозділі вагона гасіння, який раніше експлуатувався на АКХЗ. Обладнання призначене для транспортування гарячого коксу після його видачі з камер коксування на дільницю гасіння і далі – на дільницю сортування, де проводиться розподіл коксу за фракціями. 

У реалізації проєкту, разом із каметсталевцями та авдіївськими коксохіміками, взяли участь спеціалісти "Метінвест-Промсервісу", які виконали демонтаж і наступне збирання вагона гасіння. Придбане обладнання дозволяє створити резерв для працюючого вагона і забезпечує проведення його ремонту для підвищення надійності та безпечності експлуатації.

«Відновлення випуску коксу – міцна опора для доменного виробництва та ефективної роботи металургійного комбінату в цілому. Коксохіміки "Камет-сталі" працюють самовіддано та професійно, щоб у січні вивести обладнання на неохідні технологічні параметри. Також ми успішно підготували до експлуатації вагон гасіння з АКХЗ.», – зазначив заступник директора з виробництва по коксохімічному підрозділу Роман Пурис.

Зараз також у підрозділі відновлюється виробництво сульфату амонію, цеху сіркоочищення, найближчим часом планує стати до роботи відділення виробництва бензолу – таким чином запрацює увесь технологічний ланцюжок коксохімічного виробництва на "Камет-сталі".
 

"Камет-сталь" відновила випуск коксу після блекауту

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров