На Новій сцені театру Кам'янського лірична комедія «Чоловік до свята»

ср, 02/08/2023 - 14:36
Автор: Администратор
На Новій сцені театру Кам'янського лірична комедія «Чоловік до свята»

На Новій сцені Театру ім. Лесі Українки лірична комедія «Чоловік до свята»

10 лютого о 18.00 на Новій сцені Театру ім. Лесі Українки відбудеться показ ліричної комедії «Чоловік до свята», яка переконає навіть найсуворіших скептиків у тому, що чудеса таки дійсно трапляються у нашому житті. Це місцями сумна, місцями смішна історія, повна добрих надій, звичайних чудес, безповоротних змін на краще.

Цю чудову і навіть трохи чарівну історію на Новій сцені театру розіграють заслужена артистка України Ірина Чваркова, заслужений артист України Анатолій Вертій та артистки драми Валентина Галенко і Світлана Нікітенкова-Вертій.

Декорації вистави до дрібних деталей відповідають часу 90-х років минулого століття. На сцені є автентичні речі тієї епохи: меблі, посуд, магнітола, книги, настінний календар. Завдяки цьому глядачі немов переносяться на три десятки роки назад і опиняються в типовій небагатій квартирі початку 90-х років.

"У цій виставі є ще п'ятий персонаж – це саме час, – підкреслює режисер-постановник вистави, заслужений діяч мистецтв України Віктор Попов. – Мені треба було зрозуміти, як цей час візуалізується.Так у нас з'явився, наприклад, настінний відривний календар. Героїня відриває листочки з цього календаря, і ми бачимо, як з кожним відірваним листком минає час її життя. Далі у мене виникла ідея, що, за великим рахунком, ця вистава  – це  історія про Попелюшку, яка дочекалася свого щастя. Значить на сцені якимось чином має бути чарівниця або фея. Так з'явилася вирізка з журналу з кадром із фільму «Попелюшка» як підкладка для календаря. Для мене це момент прочитування доби, момент прочитування часу, момент прочитування тексту. Текст не повинен бути просто ілюстратором. Ми зараз люди візуальної культури – 92% інформації ми зчитуємо очима. Тому, як на мене, прийшовши до театру, публіка з цікавістю спостерігає за зміною в декораціях, щось для себе знаходить".

Отримати довідки та замовити квитки на виставу «Чоловік до свята» можна, зателефонувавши на номер (067) 638-14-09.

Тел. каси: (068) 680 74 30

Читайте також: Афіша театру ім. Лесі Українки напередодні Дня закоханих

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров