Група "Метінвест" повідомила, скільки "Камет-сталь" у 2022 році сплатив податків

пт, 02/17/2023 - 13:37
Автор: Администратор
Група "Метінвест" повідомила, скільки "Камет-сталь" у 2022 році сплатив податків

Незважаючи на повномасштабне російське вторгнення в Україну, "Камет-сталь" Групи "Метінвест" залишається надійною опорою економіки нашого міста та країни. Минулого року металургійний комбінат Кам’янського збільшив надходження у порівнянні з 2021 роком і перерахував до бюджетів усіх рівнів 1 млрд 598 млн грн податків та зборів.

Понад 528 млн грн отримав бюджет міста Кам’янського. До обласного та держаного бюджетів було сплачено понад 1 070 млн грн.

Трійка найбільших відрахувань "Камет-сталь" до державного та місцевих бюджетів України виглядає так: єдиний соціальний внесок – понад 400 млн грн, податок на доходи фізичних осіб – 350 млн грн і земельний податок – 306 млн грн. Також значним джерелом наповнення бюджетів у 2022 році став екологічний податок, що становить понад 123 млн грн.

Генеральний директор "Камет-сталь" Олександр Третьяков

"Минулий рік випробував нас на міцність – загрозами ворожих обстрілів, логістичними та енергетичними обмеженнями. Проте комбінат був і залишається надійною опорою для Кам’янського та найбільшим донором для міського бюджету, а також стабільним платником податків державі. Ми працюємо для України і нашої Перемоги".

З урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств Група "Метінвест" у 2022 році перерахувала до бюджетів усіх рівнів в Україні 20,5 млрд грн податків та зборів. 

Джерело: metinvest.media

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров