Мэр сообщил о ситуации в Каменском и поздравил горожан с Днем Достоинства и Свободы

пн, 11/21/2022 - 08:10
Автор: Администратор
Мэр сообщил о ситуации в Каменском и поздравил горожан с Днем Достоинства и Свободы

В понедельник, 21 ноября, мэр Каменского Андрей Белоусов опубликовал на своем телеграм-канале новое обращение к жителям города:

"Доброго ранку!

У Кам’янському ніч минула без сирен. Надзвичайних подій за минулу добу на території міста не зафіксовано. Всі служби і системи життєзабезпечення працюють.  
Бажаю всім спокійного тижня.

Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи.  

Прагнення до незалежності, вміння вільно мислити та боротися за свою землю були й залишаються головними рисами менталітету українського народу.   

Гідність та Свобода – для українця не просто слова. Це – непорушні цінності, які глибоко вкорінились у наших серцях, це те, що ворогові в нас ніколи не відібрати й ніколи не знищити. Вони додають нам наснаги в боротьбі за власну державу.   

Як ніколи українці єдині у своєму прагненні жити у сильній, незалежній країні, країні, де за честь бути її громадянином. Наші захисники виборюють право майбутніх поколінь бути вільними людьми. Згадуючи події Революції Гідності, ми впевнені, що нам під силу витримати і це випробування, що ми обов’язково здобудемо Перемогу в цій війні, бо за нами правда та весь цивілізований світ.  

Честь і слава тим, хто боронив свободу на Майдані та нині захищає її на полі бою. Щиро бажаю, щоб усі наші воїни скоріше повернулися додому, а в Україні запанували мир та добробут".

Источник: t.me/belousov_andrei

Читайте также актуальную информацию:

1. Пассажирам Каменского! С автовокзала введены новые отправления

2. Телефоны и график работы кол-центров Каменского, по которым можно дозвониться в регистратуру любой поликлиники

3. В КП «Аульский водовод» объяснили ситуацию с новыми реквизитами и платежами потребителей

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров