Стати кращим учителем можливо

вт, 12/01/2020 - 12:11
Автор: Администратор
Стати кращим учителем можливо

ГО «Фонд розвитку Кам’янського» продовжує створювати соціально важливі для населення міста проєкти. Нещодавно стартував новий – «Бути вчителем – бути в тренді», який має на меті обмін досвідом між вчителями для покращення та вдосконалення роботи у майбутньому.

Проєкт передбачає цікаві та інформативні семінари, коуч-сесії та інші заходи, які буде проводити зірковий вчитель міста, фіналіст премії Global Teacher Prize Ukraine 2020, переможець у номінації «Вибір українців» Андрій Олійник. 

Перші зустрічі на базі «Фонду розвитку Кам’янського» пройдуть 4 та 8 грудня 2020-го року. Тема першої коуч-сесії: "Мотивація учнів шляхом власних досягнень вчителя". Проєкт «Бути вчителем – бути в тренді» абсолютно безкоштовний, тож якщо ви педагог, який прагне вдосконалити свою роботу з учнями і відкрити для себе нові горизонти у методах педагогічного процесу, «Фонд розвитку Кам’янського» та Андрій Олійник чекають на вас. 

«Наша мета – створити сприятливі умови для розвитку Кам’янського. Саме тому ми запроваджуємо такі цікаві соціальні проекти та продовжимо працювати в цьому напрямку», - зазначив президент ГО «Фонд розвитку Кам’янського» Олександр Іванов. 

Детальну інформацію про проєкт та майбутні заходи «Фонду розвитку Кам’янського» шукайте в соціальних мережах або дізнавайтесь за номером телефону: 098 899 15 05.

Стати кращим учителем можливо

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров