У Дніпропетровській області політична партія «Пропозиція» йде на місцеві вибори

сб, 09/19/2020 - 15:27
Автор: Администратор
У Дніпропетровській області політична партія «Пропозиція» йде на місцеві вибори

У Дніпрі відбулася презентація обласного осередку політичної партії «Пропозиція».

У ній взяли участь лідери місцевого самоврядування, які вирішили приєднатися до нової команди. Очолив обласну команду партії «Пропозиція» Валентин Резніченко, екс-губернатор Дніпропетровщини, якого знають та поважають завдяки реальним справам.

«Ми вже всі втомилися від лозунгів та заяв. І вважаю, що краще за все за нас і за команду говорять справи, які ми робимо. Ми з мешканцями області давно одна команда. У нас є спільна історія успіху. Це понад дві тисячі реалізованих проектів у Дніпропетровській області. Наприклад, до реконструйованих нами шкіл нині возять громадян на екскурсії. Нам довіряють батьки, діти. І сподіваюся, ви теж довірите свою роботу нашій команді. Ми почали змінювати якість життя в області. І тому ми йдемо в обласну раду. Ми хочемо продовжити розпочате. Ми хочемо ще раз спільно з вами повторити цю історію успіху. Приєднуйтесь до нас», – зазначив Валентин Резніченко.

«Пропозиція» – це команда, яка об’єднує представників місцевого самоврядування і виступає за конструктивне партнерство.

«Зараз я перебуваю у всеукраїнському турі партії «Пропозиція», в місті Дрогобич, – повідомив по відеозв’язку мер Дніпра, лідер всеукраїнської «Пропозиції» Борис Філатов. – Програма нашої політичної сили, наші ідеї знаходять живий відгук у людей. Особливо її головні пункти: захист реформи місцевого самоврядування, децентралізація. У нас дуже сильна команда по всій країні, але особливо – на Дніпропетровщині»

Серед представників «Пропозиції» людина-легенда з Кривого Рогу, керівник з величезним досвідом Юрій Любоненко.

“Я пам’ятаю часи заснування Асоціації міст і сьогодні вони продовжуються у тезах «Пропозиції». Самоврядування – це основа України! Ця команда нова, і вони зможуть навчити молодь і організувати усі процеси. А моя команда у Кривому Розі – це досвідчена молодь. У містах повинні залишатися кошти, потреби міст потрібно враховувати. Розподіл бюджетних коштыв повинен бути справедливим!”, – сказав він.

Міський голова Марганця Олена Жадько наголосила, що вона не сумнівалась, що саме ця команда приведе місто та область до процвітання та продовження децентралізації.

Мер Вільногірська Володимир Василенко сказав, що команда «Пропозиції» – це не порожні гасла та обіцянки, а рух вперед та розвиток Дніпропетровщини.

Волонтерка та організаторка маштабних кретивних заходів Ольга Горб зачитала вірш, який написав учасник АТО Максим Музика:

“А воля
Недарма два має значення

І не існують нарізно вони

Щоб волю мати
Волю треба проявляти”

“Я дуже рада, що ми об’єднались і єдиною командою йдемо до перемоги! Вже багато проєктів зроблено, але ще більше лежать на столах і чекають свого часу! Разом до перемоги!” – наголосила вона.

Виконавча директорка Дніпропетровського регіонального відділення “Асоціація міст України” Олена Молошна наголосила, що сила – в єдності!

“Асоціація міст України майже ровесниця Незалежної України.  Вона була створена у  1992 році за ініціативи міських голів 35 українських міст. За ці роки Асоціація зросла у найавторитетнішу в Україні недержавну організацію, що представляє позицію та захищає права місцевого самоврядування, веде від імені громад діалог з органами державної влади на всіх рівнях. Асоціація практично лобіює інтереси місцевого самоврядування. Сама назва нової політичної сили «Пропозиція» і заклик до об’єднання всіх, хто душею і серцем вболіває за свої рідні міста і села, за своїх земляків і за державу в цілому.  Не випадково у партію «Пропозиція» увійшло чимало представників органів місцевого самоврядування, міських, селищних і сільських голів, очільників ОТГ.  Адже кому як не цим людям знати, наскільки вищі ешелони влади далекі від свого народу. Мало там професіоналів, мало конструктивізму, і, до того ж, зовсім відсутній діалог з народом. І сьогодні у нашій команді люди, які будували успішне місто та область – Борис Філатов, Валентин Резніченко, а також всі ті, кому не байдужа доля рідних міст та громад! Тому спираючись на основне гасло партії «Владу громадам!», ми говоримо «Впевненість – людям!»”, – сказала вона.

Джерело

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров