Кам’янське, згадуємо наших загиблих Героїв поіменно: Олексій Шевченко, Олександр Россол

Вторник, 17/02/2026 - 09:15 106

Загальнонаціональна хвилина мовчання.

Олександр Юрійович Россол


Головний сержант Россол Олександр Юрійович загинув 30 червня 2023 року в бою поблизу населеного пункту Роздолівка на Донеччині.

Олександр Россол народився 19 липня 1973 року. У 1991 році закінчив ПТУ №26. Упродовж 1991-1993 років проходив строкову військову службу. Працював на птахофабриці в с. Світле. У серпні 2022 року став до лав Збройних Сил України та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.

У нього залишилися син та батько.

Похований 11 серпня 2023 року на Алеї Героїв кладовища на вул. Весняній.

Олексій Васильович Шевченко


Молодший сержант Шевченко Олексій Васильович загинув 14 серпня 2023 року в бою на Донеччині.

Олексій Шевченко народився 15 жовтня 1988 року. У 2010 році закінчив Дніпродзержинський хіміко-технологічний технікум. Упродовж 2015-2016 років проходив строкову військову службу. Був учасником АТО/ООС. Перебував на контракті у Збройних Силах України.

У нього залишилися мати та брат.

Похований 22 серпня 2023 року на Алеї Героїв кладовища на вул. Весняній.

Джерело інформації – https://www.nebesnavarta.dp.ua/

Підготував до публікації Ігор Кузьминський

Теги: минута молчанияхвилина мовчання

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях FacebookTelegram