Ворог атакував два райони Дніпропетровщини, є постраждалі

Упродовж дня агресор бив по Нікопольщині, застосовуючи артилерію та FPV-дрони. Під ударом були райцентр, Марганецька, Мирівська та Червоногригорівська громади. Про це ввечері 7 лютого повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
Пошкоджено шість багатоповерхівок і чотири приватні будинки, господарські будівлі, ветеринарну клініку, кафе, банк та два освітні заклади. Один автомобіль знищено вогнем, ще два побито. Також зачепило лінії електропередачі.
Ворог атакував і Синельниківський район. Туди спрямував безпілотники та КАБи. Потерпали саме Синельникове, Покровська, Петропавлівська, Покровська, Славгородська громади.
Постраждали шестеро людей, серед них є діти. Чотирирічний хлопчик оговтуватися буде вдома. Сімнадцятирічного юнака госпіталізовано у стані середньої тяжкості. У лікарні також перебувають троє дорослих.
Виникли пожежі. Знищено один приватний будинок, ще кілька осель зазнали пошкоджень. Як і господарські споруди, гараж.
Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram


