У Кам’янському змагалися тхеквондисти
У неділю, 20 листопада, на базі СК “Прометей” пройшов відкритий чемпіонат ДЮСШ №3 з тхеквондо “Україна понад усе”.
За медалі боролися майже 200 спортсменів усіх вікових категорій в розділах “керуги” та “пумсе”. Тхеквондисти представляли команди Кам’янського та Дніпра.
На церемонії відкриття турніру з привітальними словами виступили начальник Управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк та керівник відокремленого підрозділу тхеквондо ВТФ у Дніпропетровській області Юрій Пальок. Подяками за вагомий внесок у розвиток тхеквондо в Кам’янському нагороджено Едуарда Коряка, директора СК “Прометей” Анатолія Івашину, директора ДЮСШ №3 Миколу Маймура та керівника ДЮСШ №4 Олександра Кірпу.
Розділ “керугі”: головний суддя – Денис Марченко, головний секретар – Владлен Лобанов.
Розділ “пумсе”: головний суддя – Роман Курись, головний секретар – Андрій Стовбан.
За результатами чемпіонату вихованці тренерського дуету Євгена та Юлії Свіжевських (ДЮСШ №3) показали такі результати:
Перше місце:
- Литвин Дмитро;
- Лінник Богдан;
- Бондарєв Максім;
- Макашенець Крістіна;
- Курило Тимофій;
- Щукін Максим.
Друге місце:
- Мельников Кирил;
- Гроза Кирило;
- Барлет Макар.
Третє місце:
- Васильковський Володимир;
- Грабський Юрій;
- Мельник Матвій.
Третє місце у розділі “пумсе”:
- Пилипенко Павло;
- Гроза Мирослава.
Нагороди спортсменів тренера Дениса Марченка (ДЮСШ №3):
Перше місце:
- Кумпан Аріанна;
- Кумпан Б’янка;
- Мошура Марк;
- Соболь Андрій;
- Матвієнко Іван;
- Стеценко Артемій.
Друге місце:
- Леончук Євгенія;
- Зінченко Злата.
Третє місце:
- Куцький Максим;
- Ігнатьєв Олександр.
Результати вихованців тренерів Олександра Кірпи, Аліни Крістєвої та Кирила Ковдрі (ДЮСШ №4):
Перше місце:
- Мельник Артем;
- Косинський Єгор;
- Тіщенко Віталій;
- Афанасьєва Капітоліна.
Друге місце:
- Орел Михайло;
- Калюх Данило;
- Поповіченко Леон;
- Забара Владислав;
- Ступак Тимур;
- Бурчак Арсен.
Третє місце:
- Корнійчук Артем;
- Іллєнко Анастасія;
- Левіцька Анастасія;
- Валентюк Алла.
Медалі спортсменів тренера Владлена Лобанова (ДЮСШ №4):
Перше місце:
- Мартинов Андрій;
- Бойцанюк Святослав (пумсе);
- Сумська Мілана;
- Бірковський Кирило;
- Півторипавло Іван;
- Солдатенко Вероніка;
- Бойцанюк Святослав;
- Кириченко Кирило;
- Сумська Мілана/Бойцанюк Святослав – (пумсе, пара).
Друге місце:
- Сумська Милана;
- Побережний Арсеній;
- Смагін Давід;
- Лиша Данило;
- Ржимовський Іван.
Третє місце:
- Скидан Марат.
Результати бійців тренера Андрія Стовбана (ДЮСШ №1):
Перше місце:
- Товстопят Ліза;
- Максим Марченко;
- Завгородня Маргарита.
Друге місце:
- Дарія Приходько.
Третє місце:
- Тараненко Данило;
- Бородай Костянтин.
Організатори турніру подякували ЗСУ за можливість проводити змагання в цей час, а також батькам, суддям і тренерам.
Читайте також: Мер Кам’янського зустрівся зі спортсменами
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram