Не дочекаєтесь!

Олена Жадько, міський голова Марганця, збожеволівши від занадто низьких власних рейтингів, та побоюючись відповідальності за кошти, надані від «Опозиційної платформи – За життя», які, напевно, вже всі встигла й витратити, зовсім з’їхала з глузду: на якихось невідомих широтах винайшла «політичного експерта» Романа Василенка, який заявив: «Первый зам. председателя Днепропетровской облгосадминистрации Олег Кужман, крайне похвально отзывается о работе мэра Марганца Елены Жадько».

Журналісти нашого сайту збилися з ніг у пошуках «відомого політексперта» Романа Василенка. Навіть система Google такого політоглядача не знає, натомість видала відомого в Росії економіста Романа Василенка, якому до Жадько, як до Києва рачки. Громадські активісти свідчать: Кужман і Жадько – це як два протилежні полюси. На їх пам’яті ще не було жодної поїздки Кужмана до Марганця, жодної наради, де б Олег Кужман не вилаяв мера Жадько за безлад та антисанітарію у місті.

Чи може місто Марганець бути європейським так само, як Покров?

Злякавшись високих рейтингів Олега Кужмана та народної довіри до нього, деякі кандидати вдаються до брудних технологій.

Не дочекаєтесь! Олег Кужман – самовисуванець, балотується у народні депутати України по виборчому округу № 40, самостійно, без підтримки партій і олігархів. Його девіз: Мир і розвиток!

Читайте новости nashreporter.com в Facebook

Добавить комментарий