Що треба знати при покупці бензо- та електрокоси: поради фахівців

Яких правил при експлуатації цих приладів дійсно слід дотримуватися, а на які в сучасній техніці вже не слід звертати увагу.
Зараз середина літа і самий пік сезону, коли слід доглядати за газонами та іншими ділянками, де необхідно косити траву. Редакція звернулася до фахівців магазину «Спеціаліст», де є широкий вибір таких приладів, і нас стисло проконсультували щодо їх експлуатації.
Акумуляторна електрокоса
Зручний прилад. Сучасні інструменти цього типу дають можливість працювати автономно від 30 хвилин до 2 годин. Час підзарядки від 20 хвилин до пів години. До речі, нам повідомили, що не слід перейматися стосовно небезпеки повної розрядки акумулятора під час роботи. Автоматика сама відключить прилад і не дасть акумулятору розрядитися до небезпечного рівня (один ступінь захисту стоїть на самому акумуляторі, другий – вже на приладі).
Також не обов’язково робити обкатку чи процедуру зарядки акумулятора до 100% після покупки нової акумуляторної електрокоси. Сучасна техніка цього вже не вимагає.
А от де треба бути уважним – так це при виборі лески (жилки) до цього приладу. Якщо вона буде не того діаметру, яку вимагає придбана вами модель, то прилад може вийти з ладу.
Серед плюсів саме цього типу електрокос – є моделі, що дозволяють працювати навіть при вологій погоді.
Електрокоси, що працюють від електромережі
І при експлуатації цього приладу слід бути уважним при підборі лески (дивіться вище). Загалом ці сучасні прилади також надійні. Єдине що – слід бути уважним до стану електрошнура (щільність ізоляції тощо) і не забувати, що цей тип приладів небезпечно використовувати, коли на вулиці волого.
Коси, що працюють на бензиновому паливі
Стосовно цих приладів фахівці підкреслили важливість використання якісного бензину, а також дотримання правильної пропорції при змішуванні його з машинним маслом.
Ще одна порада – необхідність проведення обкатки перед початком роботи. Як правило це три етапи. Перший – включити двигун і залишити його включеним без навантаження на 15-20 хв. Потім виключити і дати приладу охолонути. Другий – знову включити прилад і попрацювати з невеликим навантаженням. Знову виключити – і теж дати охолонути. Третій – це вже робочий запуск, коли можна з приладом працювати.
Загалом після спілкування з фахівцями «Спеціаліста» склалося враження, що вони перечитали про прилади, які реалізують, все що тільки можна і самі особисто з ними вже довгенько попрацювали. Тож можуть напевне годинами розповідати про переваги тих чи інших моделей електрокіс, шуруповертів, перфораторів тощо. На жаль, ця публікація не може вмістити всієї інформації, що почув від цих фахівців журналіст. Тож, якщо потрібна фахова консультація, завітайте до «Спеціаліста» – там фахівці, як то кажуть, дуже підковані в цих питаннях.
Декілька слів про магазин «Спеціаліст»
Тут є широкий вибір обладнання та інструменту для будівництва і ремонту, а також садової техніки. В асортименті: перфоратори, шуруповерти, болгарки, пили, електрокоси та багато іншого. Є також широкий вибір ручного інструменту.
Переважна більшість товарів – це вироби торгової марки «ProCraft» (Німеччина). Вона працює на ринку України з 2004 року і встигла завоювати довіру багатьох тисяч майстрів.
Ручний інструмент і витратні матеріали в магазині «Спеціаліст» представлені від різних виробників: Tolsen, SIGMA, ULTRA, INTERTOOL, Distar та інших. Асортимент та ціни на товари задовільнять навіть найвибагливішого клієнта.
Адреса, контакти, графік роботи
«Спеціаліст» запрацював буквально цієї зими. Він розташований на вул. Широкій, 2-Б. Контактний телефон: 063-89-27-136. Ось посилання на tiktok.
Графік роботи: з 08:00 до 16:00, щоденно, вихідний – понеділок.
Ігор Кузьминський
Також читайте: Надежный кондиционер за умеренную цену для комфорта летом и зимой
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram