Олег Кужман: Держава повинна регулювати ціни на продовольство і ліки

Плече підтримки та реальна допомога у будь якій ситуації – такий висновок можна зробити від зустрічей кандидата в народні депутати України по округу № 40 (Солонянський, Криничанський, Томаківський райони, місто Марганець та частина Кам’янського) Олега Кужмана з виборцями, які відбулися сьогодні у Кам’янському.

Не за порожніми обіцянками знають виборці свого кандидата у місті Прометея, адже він часто спілкується і допомагає кам’янчанам. Спілкуватися з людьми необхідно віч-на-віч, — переконаний Олег Кужман. Лише такий діалог є конструктивним і дає конкретні результати:

«Люди сьогодні задають питання по газу, по світлу, як переходити на альтернативне опалення, чому беруться кошти газовими господарствами за незрозумілі послуги, чому ідуть перебої з електроенергією. Дуже багато питань. Люди навіть не дивляться на програми кандидатів, а кожного турбує своя домівка. Треба спрямовувати допомогу на конкретні будинки і квартири. Багато звернень від мешканців багатоквартирних будинків, де не ступала нога комунальних служб. Я вважаю, що повинна бути повага до людей. І саме головне — самоорганізація населення».

Олег Кужман впевнений, що саме небайдужі люди, які мають цікаві проекти – це майбутнє країни. Кандидат у народні депутати разом з виборцями обговорювали конкретні напрямки розвитку міста і держави. Зростання цін на продукти харчування, товари першої необхідності та медикаменти теж обурює людей.

«Ми пам’ятаємо той час, коли ціни були обмежені відповідно до рентабельності. Вважаю, що в соціальній державі потрібно вносити зміни в законодавство. Для перехідного періоду країни, яка іде від соціальної до більш розвинутої, це необхідно» — підкреслив Олег Кужман.

Тобто ціни на хліб, молоко, крупи, борошно, овочі, молочні і м’ясні вироби мають бути регульованими державою. Так само, як і ціни на медикаменти, особливо на ліки кардіологічного напрямку та знеболювальні препарати , — переконаний кандидат.

Україна має бути сильною державою. Новий парламент має змінити життя на краще. Олег Кужман гарантує і надалі турбуватися про своїх виборців та гідно представляти їх інтереси на законодавчому рівні.

Читайте новости nashreporter.com в Facebook

Добавить комментарий