Стайлер для волосся: що це за девайс, навіщо потрібен і як вибрати

Електропристрій завиває та вирівнює локони — швидко створює кучері, хвилі або ідеально прямі пасма. Підходить для різних зачісок та економить час завдяки швидкому нагріванню. Інструмент може мати різне покриття та габарити — підходити для використання вдома, в салоні, бути компактним і зручним в подорожах. Щоб вибрати найкращий стайлер для волосся, потрібно звернути увагу на його параметри.
Нові моделі поєднують функції плойки, випрямляча і навіть фена. Незважаючи на їх безпечність та інноваційність, необхідно захищати локони і перед нагріванням наносити на них термозахисний спрей. Для кращої стійкості зачіски варто користуватись мусом або лаком, а не підвищувати температуру нагрівача.
Вирівнювач для волосся: який кращий для щоденного використання
-
Тип стайлера. В економ сегменті різні пристрої виконують різні функції — випрямляч створює гладкі пасма, плойка завиває, а термощітка ідеально підходить для сушки в техніці брашинг. Але в категорії https://makeup.com.ua/ua/categorys/1273075/ можна знайти найкращій стайлер для волосся, який замінить декілька товарів завдяки насадкам.
-
Покриття пластин. Популярні керамічні аксесуари рівномірно нагріваються і мінімізують шкоду, але турмалінові — безпечніші при ламкості, знімають статичну електрику. Ще краще виконують ці функції титанові пластини, які на доданок довговічні, добре прогрівають густі пасма.
-
Діапазон температури. В найкращих стайлерах для волосся є регулятор тепла, який дозволяє підібрати режим та запобігти пошкодженню. Наприклад, тонким пасмам підійде температура до 150°C, а густим — від 200 до 230°C.
-
Ширина пластин. Чим густіше локони, тим ширшою має бути робоча поверхня вирівнювача для волосся — з’ясувати, який варіант кращий, дозволяють характеристики. Широкими вважають пластини 3 см та більше.
-
Додаткові функції. Універсальність пристрою залежить від кількості насадок в наборі. Вагомим плюсом є іонізація, яка зберігає блиск, вологу та захищає від статичної електрики. Приємним бонусом може бути система автовимкнення.
Плойка та вирівнювач для волосся: топ-10 найкращих стайлерів
В інтернет-магазині Мейкап легко підібрати інструмент, який допоможе створити професійну зачіску без відвідування салону:
-
BaByliss Curl & Wave Trio Styler — потужний інструмент з керамічним покриттям;
-
Dyson Airwrap HS05 — рівномірно розподіляє тепло, має шість магнітних насадок;
-
Philips StraightCare Essential BHS378 — випрямляч з температурними налаштуваннями для максимального контролю;
-
Rowenta x Karl Lagerfeld So Curls CF371LF0 — один з найкращих стайлерів для волосся з турмаліновим покриттям;
-
L’Oreal Professionnel Steampod 3.0 — прилад для м’якого вирівнювання без висушування;
-
Inspire WT-626-A — пристрій з турмаліновими пластинами та іонізацією;
-
Ghd Duet Style Professional 2-In-1 Hot Air Style Indigo Blue — пристрій з технологією Air-fusion для неймовірній гладкості, шовковисті;
-
Philips Straightener Series 7000 BHS732/00 — один з найкращих стайлерів-вирівнювачів для волосся в рейтингу топ-10 має плаваючі керамічні пластини з аргановою олією;
-
Camry CR 2025 Hair styler — моделююча щітка з нейлоновою щетиною для легкого розплутування;
-
Garett Beauty Curly — бездротова плойка з функцією автоматичної завивки.
Нові технології дозволяють без шкоди для краси робити легкі морські хвилі та пружні завитки.
Стайлер випрямляч для волосся: відгуки про найкращі девайси
Фен швидко сушить локони і створює об’єм, але щітка для укладки водночас їх розчісує та розгладжує. Покупці відмічають у відгуках, що пристрій спрощує догляд і рятує зранку, коли необхідна швидка зачіска без зусиль. Єдиний її недолік — неможливість зробити кучері, що є безсумнівним плюсом праски, плойки.
Оцінити переваги найкращого багатофункціонального стайлера для волосся можна за допомогою брендів Philips, Dyson, GHD, Babyliss. Якісні бьюті-девайси дозволяють витрачати менше часу на укладку та довго насолоджуватись чудовим результатом — створювати омріяний об’єм від коренів і текстурні ефекти.