ЗМІ: з 8 листопада в Дніпрі проїзд в багатьох маршрутках буде вже по 20 грн

Вказану інформацію (що є вже в оголошеннях, розміщених в салонах автобусів) підтвердили виданню dp.informator.ua і в пресслужбі міської ради обласного центру.
Зокрема, ось частина офіційного коментаря:
«Граничний тариф був затверджений рішенням виконкому Дніпровської міської ради №5-24/12 24.12.2024 року. Проте здорожчання до 20 гривень було відкладено на максимально можливий період. У поточній ситуації це вимушена потреба».
Також в офіційній інформації зазначається, що підвищення до 20 грн з 8 листопада стосується більшості міських маршрутів міста (станом на зараз по 20 грн працюють лише маршрути № 9, № 77 та № 141).
Джерело: dp.informator.ua
Причини подорожчання
Як вже повідомляв «Наш Репортер», за даними Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради, причини такого непопулярного кроку наступні:
– Нестача коштів в АТП на закупівлю зимової гуми, акумуляторів та інших матеріалів, необхідних для безпечної роботи транспорту. Без них можливі поломки автобусів, зменшення їхньої кількості на маршрутах і збільшення інтервалів руху.
– Кадрова криза: з початку року кількість водіїв і технічного персоналу в автопідприємтсвах скоротилася на 17%. Середній вік водіїв зріс із 43 років у 2022 році до 56 років зараз.
– Необхідність додаткового фінансування у зв’язку з можливими перебоями з електропостачанням, що ускладнює ремонт і технічне обслуговування автобусів.
Від редакції. Слідкуючи за подіями в обласному центрі (про подорожчання проїзду там почали говорити з 21 жовтня), «Наш Репортер» звертався і до Управління транспортної інфраструктури та зв’язку Кам’янської міської ради. Там підтвердили наявність аналогічних проблем і у перевізиків нашого міста. 
Більше того, в Департаменті економічного розвитку міської ради повідомили, що перевізники Кам’янського теж зверталися до мерії з проханням погодити зростання вартості проїзду. Проте відповідь транспортникам була такою: «економічна ситуація дозволяє працювати без підвищення вартості проїзду для пасажирів».
Ігор Кузьминський
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram
 
                                

