У Дніпрі через атаку ворожого БпЛА загинули двоє людей

Воскресенье, 01/02/2026 - 11:05 74

У Дніпрі внаслідок влучання ворожого безпілотника загинули двоє людей чоловік і жінка. Щирі співчуття їхнім родинам і близьким.

Атака сталася вночі. На місці виникла пожежа: один приватний будинок зруйнований, ще два пошкоджено. Понівечено легковик. Про це вранці 1 лютого повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

Увечері та вночі російські війська обстрілювали Нікопольський район, застосовуючи артилерію та FPV-дрони. Під вогнем опинилися районний центр і Марганецька громада. Пошкоджено два багатоквартирні будинки, чотири приватні оселі, господарську споруду, кафе, кілька магазинів і авто. Є пошкодження газогону та лінії електропередачі.

За уточненими даними, вчора вдень унаслідок артилерійського обстрілу Покровської громади потрощено ще один приватний будинок і господарську споруду.

Теги: атакабплаВійнадніпро новини

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях FacebookTelegram