Коли зима надихає: чудова виставка дитячих робіт у Кам’янській школі мистецтв № 4

З наближенням зимових свят у Кам’янській школі мистецтв № 4 відчувається особливий настрій творчості та натхнення. У цей по-справжньому чарівний час тут відбулася виставка учнівських художніх робіт «Зимові візерунки». Вона перетворилася на яскраве свято мистецтва й дитячої уяви.
У своїх роботах юні митці зуміли відобразити зимову красу в усіх її проявах: білосніжні пейзажі, святково прикрашені вулиці, затишні сімейні сцени, різдвяні символи та новорічні дива. Кожен малюнок розповідає власну історію, сповнену теплих почуттів, світла та віри в чудеса.
Особливе враження справляє декоративна композиція з об’ємними фігурками й паперовими будиночками, яка органічно доповнює експозицію та створює атмосферу маленького зимового містечка. Вона надає виставці глибини, простору й ще більшої святковості.
В школі мистецтв № 4 подякували учням художнього відділення та їхнім викладачам – Вікторії Гудименко, Ірині Румянцевій і Альоні Майхват – за чудову виставку. Бажаємо невичерпного натхнення й подальших творчих звершень, що наповнюватимуть світ яскравими барвами!
Читайте також:
У Кам’янському відбувся новорічний шашковий турнір з шашок-64
Історія Кам’янського/Дніпродзержинська: пам’ятаєте ялинку біля театру?
У Кам’янському на деяких зупинках облаштували сонячні панелі та зони безкоштовного Wi-Fi
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram









