Куди піти в Кам’янському: програма заходів з 12 по 19 серпня

Жителів та гостей Кам’янського запрошують провести серпневі дні цікаво та змістовно. У місті відбудуться виставки, кінопокази, творчі акції та інші події.
Музей історії міста
Тут тривають різні виставки. Серед них:
- «Від прадавнього Степу до Кам’янського»,
- «Україна. Ціна Свободи»,
- «Скриня_ua. Спадок»,
- «Козак Мамай. Відлуння волі в дитячих малюнках»,
- «Зоопарк під мікроскопом»,
- «Живі тропічні метелики»,
- «На сторожі України. Від Русі до сьогодення».
19 серпня об 11:00 заплановані музейні «посиденьки» – творча зустріч «Україна – це ми», присвячена 35-й річниці Дня Незалежності України.
Кіно та шахи
У кіноконцертному залі «Мир» 12 серпня о 12:00 та 16:00 покажуть прем’єру сімейної анімаційної пригоди «Щенячий патруль: Динофільм». О 18:00 – екшн і пригоди «Людина-павук: Абсолютно новий день».
Із 13 до 19 серпня о 12:00 демонструватимуть «Щенячий патруль: Динофільм», о 15:00 – «Людину-павука: Абсолютно новий день», а о 18:00 – прем’єру біографічного документального фільму про Андрія Кузьменка «Кузьма: Страшно веселий».
15 серпня об 11:00 відбудеться шаховий турнір вихідного дня.
Бібліотеки запрошують
У Центральній бібліотеці на Шевченка триває виставка-продаж виробів кам’янських майстринь на підтримку ЗСУ.
13 серпня о 14:00 відбудеться засідання краєзнавчого товариства.
У юнацькому відділі бібліотеки 19 серпня о 15:00 працюватиме кіноклуб.
Філії міських бібліотек також підготували власну програму. Наприклад, у Карнаухівці 15 серпня об 11:00 відбудеться бібліостихія на природі «Літо, книга, я і друзі». У бібліотеці-філії № 2 із 13 серпня можна буде відвідати авторську виставку прикрас для волосся «До школи – як на свято!».
«Арт-терапія» просто неба
Творча акція «Арт-терапія – лікуємо мистецтвом» 13 серпня з 17:00 до 19:00 проходитиме:
- на площі перед ККЗ «Мир» на пр. Нескорених,
- у сквері на вул. Сержанта Коновалова,
- у Центральному парку навпроти адміністративної будівлі,
- у сквері біля магазину «Маркетопт» на пр. Свободи,
- на майданчику біля ЦНАПу на вул. Затишній (Соцмісто).
Програму заходів у закладах культури міста з 12 по 19 серпня опубліковано на сайті КМР.
Читайте також:
У Кам’янському покажуть колекції вінілових платівок
Історія Кам’янського/Дніпродзержинська: 54 роки тому в центрі міста відкривали будинок побуту
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram





