Розірвання шлюбу онлайн: у “Дії” з’явиться нова послуга

Подати заяву на розірвання шлюбу можна буде через застосунок “Дія”. Процес розлучення відбуватиметься повністю онлайн.
Для цього потрібно буде оформити заяву в “Дії”. Нову послугу планують запустити у 2026 році, і вона буде доступна лише для подружжя, яке не має неповнолітніх дітей. Відповідне рішення 8 жовтня ухвалив Кабмін, про що повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко.
“Раніше процедура вимагала кількох відвідувань ДРАЦС і паперових документів. Тепер цей процес стане простішим – без черг і без зайвих поїздок”, – зазначила вона.
За її словами, після подання заяви “Дія” автоматично перевірятиме дані в держреєстрах, і через місяць шлюб буде офіційно розірвано. У цей період заяву можна буде відкликати. Свідоцтво про розірвання шлюбу також з’явиться у застосунку.
Читайте також:
Ціни на оренду, купівлю гаражів та комерційної нерухомості у Кам’янському (підсумки вересня)
Замовлення м’яких меблів: як уникнути помилок і отримати якісний виріб (поради майстра)
Кам’янське: жителя вже дістали любителі паркуватися по чужих дворах (ситуація, коментар юристів)
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram