Житло для ВПО: у Кам’янському відбулася важлива нарада

Понеділок, 30/06/2025 - 20:01 176

Міський голова Андрій Білоусов провів онлайн-нараду з представниками Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» та благодійного фонду «Карітас Кам’янське».

Зустріч була присвячена підготовці до підписання договору щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації задля створення тимчасового житла для ВПО шляхом реконструкції однієї з комунальних будівель.

Від міста до обговорення також долучилися заступники міського голова, керівництво Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва, а також фахівці структурних підрозділів, які залучені до реалізації проєкту. Наразі команда “Карітасу” вже провела тендер на виконання проєктних робіт, обрано підрядника, і незабаром розпочнеться активна фаза виконання робіт.

Під час наради проаналізували стан справ, обговорили зобов’язання кожної зі сторін та узгодили подальші кроки, які забезпечать якісне і своєчасне виконання проєктних робіт.

“Кам’янське стало пілотним містом для втілення цієї ініціативи в межах проєкту «Грошова допомога та стійкість для України – Фаза 3», який реалізується за підтримки Caritas Switzerland та Swiss Solidarity. Будемо й надалі всіляко сприяти успішній реалізації цього надзвичайно важливого проєкту.

Паралельно в місті ведуться роботи з капітального ремонту гуртожитку на проспекті Гімназичному, який також прийме родини, що постраждали від війни. Цей проєкт – один із найбільших в області з реконструкції житла для потреб переселенців. Реалізовуємо його завдяки перемозі у грантовому конкурсі від IFC Ukraine Energy Efficiency Fund & Crisis Response Project.

Дякую усім партнерам за довіру, професіоналізм і спільну роботу задля створення гідних умов життя для наших нових мешканців”, – сказав Андрій Білоусов.

Читайте також:

Абітурієнтам Кам’янського: які професії пропонує енергетичний фаховий коледж

Українцям з 1 липня виплачуватимуть базову соціальну допомогу: хто її отримає

Телефон приймальні представника Уповноваженого з прав людини у Дніпропетровській області

Теґи: впожитлокам'янське новинипереселенці

Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах FacebookTelegram