У Кам’янському відкрився новий магазин одягу та взуття

П’ятниця, 10/11/2023 - 20:07 3572

Крамниця розташована на Лівобережжі у Кам’янському. 

Магазин одягу для всієї родини “Bravo” запрацював у п’ятницю, 10 листопада. Його можна відвідати у ТЦ “Terra” (другий поверх, поруч із магазином “JYSK”). 

З нагоди відкриття приміщення прикрасили повітряними кульками. Відвідувачі, які побачили нову вивіску, заходять до торговельного залу, розглядають товар і прицінюються. Обрати потрібні речі їм допоможуть продавці-консультанти.

В асортименті куртки, джинси, футболки, взуття, іграшки, дитячий одяг, шапки, парасольки, спідня білизна, рушники, наплічники, сумки, гаманці тощо. Є примірочні кабіни та дзеркала. 

Магазин працює щоденно з 10:00 до 20:00. 

P. S. Редакція продовжить розповідати про підприємців нашого міста, які, незважаючи на труднощі воєнного часу, створюють у Кам’янському робочі місця, реалізують містянам різні товари та надають необхідні послуги.

Читайте також: “Наш Репортер” пройшовся по нових магазинах у Кам’янському

Теґи: магазининовини камянськеодягтерра кам'янське

Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах FacebookTelegram