У театрі Кам’янського прем’єра мюзиклу «Шоумен»

Вівторок, 03/01/2023 - 12:23 189

Про кохання і сім’ю, про людей, які випереджають свій час, і їхній шлях до вершини.

Під час зимових свят Театр імені Лесі Українки традиційно радує містян великою прем’єрою. Проте цього року це буде не вистава, казка або святковий концерт, а справжній мюзикл. 

Як стверджують у театрі, мюзикл «Шоумен» – це саме те, що потрібно для приємного вечора, чудового настрою і відчуття справжнього свята. Це зворушлива історія про здійснення великої мрії, про кохання і сім’ю, про людей, які випереджають свій час, і їхній шлях до вершини. На гдядачів чекають вражаючі вокальні, хореографічні та акробатичні номери, запальна музика та витончена акторська гра. А все це разом складає масштабне, феєричне дійство, яке подарує зустріч із улюбленими акторами і запалить нові зірки.

Подивитись мюзикл «Шоумен» можна 7 та 8 січня на Основній сцені театру за адресою: пл. 250-річчя міста, 2. Початок – о 16:00.

Вартість квитків – 150-300 грн.
Тел. каси: 068 680 74 30

Підготував до публікації Ігор Кузьминський

Теґи: прем’єратеатр

Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах FacebookTelegram