Юні піаністки з Кам’янського підкорили всеукраїнський конкурс

Середа, 09/07/2025 - 09:25 192

Про успіхи своїх учнів з гордістю повідомляють у Кам’янській школі мистецтв № 2.

У Києві 26 червня відбувся ІІ Всеукраїнський двотуровий конкурс мистецтв “Непереможне мистецтво“, який яскраво продемонстрував силу творчості. Тут зібралися разом голоси, кольори, рухи та емоції – усе, що промовляє мовою серця. У кожному номері, у кожній роботі – біль і краса, спогади й мрії, незламність і ніжність. Усе це – в ім’я мистецтва, яке живе, палає і ніколи не здається. Організатором виступив Центр культурних та освітніх програм.

Учні школи мистецтв № 2 вкотре показали чудові результати. Особливо відзначився родинний фортепіанний дует у складі Васіліси та Глафіри Ялози, якому присудили І премію. Дівчаткам уже вручили диплом за перемогу. Талановиті сестрички вразили членів журі виконанням твору D. Hellbach «Остінато». До складу журі, зокрема, входила Лариса Іванюшина – старший викладач вищої категорії, композитор, поет та автор багатьох збірок для фортепіано. 

Викладача Ксенію Зубріліну нагороджено подякою за професійну підготовку учасників до конкурсу, плідну творчу співпрацю, збереження та розвиток культури.

Мистецтво – це справжнє віддзеркалення душі народу, його глибокої пам’яті, невпинної боротьби та незгасної надії. Навіть у найскладніші часи, коли здається, що світ довкола руйнується, саме творчість стає тією незламною силою, що об’єднує нас і наповнює серця вірою. У цьому безмежному просторі людського духу народжується непереможне мистецтво – світло, що палає в кожному українському серці.

Вітаємо піаністок із заслуженою перемогою на конкурсі! Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому, продовжувати надихати своїм талантом і підкорювати нові музичні вершини! 

Джерело: школа мистецтв № 2

Читайте також:

Юні таланти з Кам’янського стали лауреатами міжнародного фестивалю

«Місто на холсті»: кам’янчан запрошують взяти участь у цікавому проєкті

У Кам’янському відкрили першу зміну дитячого табору від MISSION ROCA UKRAINE

Теґи: кам'янське новиниконкурсмузика

Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах FacebookTelegram