Юні роботобудівники з Кам’янського гідно виступили на обласних змаганнях

Підбито підсумки фестивалю робототехніки, що проходив наприкінці травня у центрі науково-технічної творчості та інформаційних технологій м. Дніпро.
Серед переможців – учні Школи робототехніки, яка з 2018 року працює при Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості на вул. Київській. Діти показали високий рівень знань та технічної майстерності.
У номінації «Робот-футболіст» відзначилися:
молодша вікова група: Георгій Гунько – ІІ місце,
середня вікова група: Дмитро Тимошенко – ІІ місце, Данило Рибкін – ІІІ місце.
У номінації «Фрістайл» ІІІ місце посіли учні середньої вікової групи – Іван та Георгій Гунько.
У командному заліку роботобудівники з Кам’янського посіли ІІІ місце.
Вітаємо з чудовими результатами хлопців, а також їхніх наставників – Тимофія Євченка та Сергія Пелиха. Чудово, що азів конструювання та програмування дітей навчають такі творчі, захоплені люди.
Нагадаємо, що в школі робототехніки вчать проєктувати, збирати і програмувати справжнісіньких роботів.

Джерело інформації: сторінка Центру позашкільної роботи та дитячої творчості на фейсбуку
Галина Денисова
Читайте також: Учениці Кам’янської школи мистецтв № 6 – серед переможців всеукраїнського конкурсу
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram


