Юні роботобудівники з Кам’янського гідно виступили на обласних змаганнях

Вівторок, 23/06/2026 - 16:55 59

Підбито підсумки фестивалю робототехніки, що проходив наприкінці травня у центрі науково-технічної творчості та інформаційних технологій м. Дніпро.

Серед переможців – учні Школи робототехніки, яка з 2018 року працює при Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості на вул. Київській. Діти показали високий рівень знань та технічної майстерності.

У номінації «Робот-футболіст» відзначилися:
молодша вікова група: Георгій Гунько – ІІ місце,
середня вікова група: Дмитро Тимошенко – ІІ місце, Данило Рибкін – ІІІ місце.

У номінації «Фрістайл» ІІІ місце посіли учні середньої вікової групи – Іван та Георгій Гунько.

У командному заліку роботобудівники з Кам’янського посіли ІІІ місце.

Вітаємо з чудовими результатами хлопців, а також їхніх наставників – Тимофія Євченка та Сергія Пелиха. Чудово, що азів конструювання та програмування дітей навчають такі творчі, захоплені люди.

Нагадаємо, що в школі робототехніки вчать проєктувати, збирати і програмувати справжнісіньких роботів.

Джерело інформації: сторінка Центру позашкільної роботи та дитячої творчості на фейсбуку

Галина Денисова

Читайте також: Учениці Кам’янської школи мистецтв № 6 – серед переможців всеукраїнського конкурсу

Теґи: школа робототехніки кам'янське

Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах FacebookTelegram