Жителям Кам’янського: на Дніпропетровщині очікується похолодання

П’ятниця, 25/04/2025 - 20:25 1746

Згідно з оперативними даними, після періоду сухої та теплої погоди у Дніпропетровській області очікується похолодання. Це пов’язано з вторгненням холодного арктичного повітря та переміщенням атмосферних фронтів із північних регіонів Європи.

За інформацією метеорологів, найближчими днями слід очікувати наступних змін температури:

27 квітня: після проходження холодного фронту вночі та вранці температура повітря опуститься до +1…+6°C. Прогнозуються нічні заморозки на поверхні ґрунту до 0…2°C. Вдень повітря прогріється до +11…+16°C. Також очікується посилення вітру до 15-20 м/с.

28 квітня: збережеться холодна погода. Вночі можливі заморозки і в повітрі до 0…-5°C. Вдень температура становитиме +11…+16°C.

29 квітня: вночі та вранці очікується +2…+7°C, з ймовірністю заморозків на поверхні ґрунту до 0…2°C. Вдень температура підвищиться до +14…+19°C.

Синоптики попереджають, що заморозки такої інтенсивності можуть негативно вплинути на бруньки та квіти фруктових дерев, а також на молоді сходи ранніх ярих культур. 

Джерело: регіональний центр з гідрометеорології

Читайте також:

Які речі в Кам’янському можна взяти напрокат і скільки це коштує

У центрі Кам’янського закрився популярний магазин. Що тут буде тепер

Чому закрили розарій у Кам’янському: причини, подальша доля ботанічного саду (офіційний коментар)

Теґи: заморозкиновини кам'янськепогода Кам'янське

Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах FacebookTelegram