Кам’янське спрямувало необхідну допомогу на фронт

Неділя, 28/06/2026 - 10:20 42

У межах міської програми “Допомога фронту” з міського бюджету спрямували чергову субвенцію в розмірі 500 тисяч гривень на потреби військової частини А5249.

Про це повідомив мер Кам’янського Андрій Білоусов.

Кошти виділено для проведення поточного ремонту автомобільної техніки наших захисників. Умови фронту вимагають постійної справності транспорту, адже саме він забезпечує мобільність підрозділів, сприяє успішному виконанню бойових завдань і, найголовніше, допомагає зберігати життя українських воїнів.

“Отримали відеозвернення від Захисників зі словами вдячності громаді. Пишаємося нашим незламним військом та підтримуємо Сили оборони. Кам’янське поряд!” – зазначив міський голова.

Теґи: Війназсукам'янське новинифронт

Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах FacebookTelegram